Про це він розповів у своєму блозі.

«Офшор – це коли ти пограбував свою країну і тобі треба гроші кудись заховати, і взагалі забрати звідси. Податки не платиш. Чи є це незаконним? Ні, рабство свого часу теж було законним. Все законно: вони так собі закони виписали, що «незаконно» це коли ви забули 10 гривень зі своїх 12 нещасних в кишені віддати данину, а коли вони 40 млн доларів провели туди – це «законно», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, для офшорів найчастіше використовуються держави, які раніше були в складі Британії або зараз є. Як зазначив політолог, чинна влада критикувала попередню за офшори, хоча сама такі має.

«Тобто, якщо у вашого «ларька» немає офшорів, то ви «л*х». Питання лежить зараз в моральній площині. Завісили міста бордами: якщо нещасний ФОП зі своїх 100 гривень в кишені 80 гривень не віддасть їм, то це він «задушив» вчителя. Якщо ви не заплатили 3 копійки податку, тому що у вас в кишені всього 15 копійок, то це ви «задушили» пенсіонера. Вся нація в Україні – «душителі», - з сарказмом сказав Чаплига.

Як зазначив політолог, верхівка влади користується офшорами, а прості громадяни при несплаті якогось податку через бідність засуджуються.

Популярні новини зараз

В Україні знизять ціну на газ з 45 до 8 гривень, однак пощастить не всім: названо категорії

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

«Ми, обдерті ними, голі, босі, виявляється ще й «душителі»! А вони «оптимізатори», - зазначив Чаплига.

Як повідомляв Знай.ua, Михайло Чаплига розповів, у кого насправді Україна бере газ.

Також Знай.ua публікував слова Михайла Чаплиги: Профспілки стають серйозною соціальною силою.