Президент України Володимир Зеленський "сповідує" антиросійський тренд, і тому продовжує репресії щодо голови політради "опозиційної платформи - за життя", народного депутата Віктора Медведчука. Про це в коментарі НСН заявив співголова ОПЗЖ Юрій Бойко, повідомляє 112.ua.

Він підкреслив, що кримінальна справа проти лідера опозиції розвалюється на очах.

"Кримінальна справа висмоктана з пальця і не має нічого спільного з правосуддям. Тому гарячково намагаються знайти якісь варіанти, як вийти з цієї ситуації. Я не можу, звичайно, думати за нього (Володимира Зеленського-прим. НСН), але ми бачимо, що справа розсипається на очах. Багатьох переслідують зараз, це модно стало. Антиросійський тренд - це те, що зараз сповідує український президент", - підсумував Бойко.

Нагадаємо, 12 жовтня Печерський районний суд прийняв рішення про запобіжний захід у вигляді домашнього арешту Медведчуку за новою підозрою до 7 грудня. Сам Медведчук заявив, що продовжить боротьбу з нинішньою владою незалежно від того, наскільки посиляться репресії щодо нього. Він підкреслив, що разом з "опозиційною платформою - за життя" будуть продовжувати захищати інтереси українського народу.

"Прокурори нехай не хвилюються. Все взяв, до всього готовий, все буду робити, як буде встановлено законом, але при цьому буду далі продовжувати боротися з цією владою, так, як і боровся. Власне кажучи, так, як бореться і буде продовжувати боротися партія", - підкреслив Медведчук.

Популярні новини зараз

Українка придбала болти та гайки замість омріяного iPhone: доведеться платити кредит

Володимир Зеленський порахує українців разом з Apple: "Стане другою країною в світі"

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Тоня Матвієнко розповіла про стосунки Арсена Мірзояна із її старшою донькою: "Їй тоді було 12-13 років…"

Показати ще

Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами