Про це стало відомо з ефіру програми «Чаплига відповідає».

«Було б дивно, якби людина, яка йде в президенти, зависала на одному з існуючих ТВ-каналів. Для мене було б підозріло. Тому підозри розвіяні, і я з чистою совістю стартую», - каже Чаплига.

Він зазначив, що для кожної людини є певний момент переходу в нову якість, і сам він довго боявся очолювати політичну партію або навіть бути її членом. Політолог пояснив, що він був в категорії експерта, інакше його б не запрошували на телеканали, у кожного з яких є своя певна політика.

«Я до останнього моменту тягнув цю гуму, тому що як тільки ти стаєш главою партії і заявляєш про свої амбіції, ти переходиш в категорію політика. А політик - це вже зовсім інший прайс і умови», - заявив Чаплига.

За його словами, завдання експерта - це говорити про те, що дають для коментування, а як політик людина може говорити про те, що вона сама вважає за потрібне у своїй політичній кар'єрі на основі знань, досвіду і так далі.

Популярні новини зараз

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Катя Осадча у "весільній" сукні закохала у себе Юрія Горбунова ще раз: "Це було яскраво"

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

«Я дотягнув до останнього, і я переходжу в нову якість, в розділ «політик». І більше я не збираюся коментувати, як ворона, все підряд», - заявив Чаплига.

Як повідомляв Знай.ua, Михайло Чаплига розповів, у кого насправді Україна бере газ.

Також Знай.ua публікував слова Михайла Чаплиги: Профспілки стають серйозною соціальною силою.