Незважаючи на гучні провали як у зовнішній, так і у внутрішній та іміджевій політиці, президент України Володимир Зеленський продовжує заливати в очі народу субстанцію з гучною назвою "реформи". Однак кількість тих, хто був упевнений, що це "Божа роса", зменшується колосальними темпами. Це не дивно, тому, що" велике будівництво "на хліб не намажеш, а від мантри" вільний продаж землі " тепліше в квартирі не стане. Тому народ починає прозрівати і розуміти, що лідер опозиції Віктор Медведчук, критикуючи дії влади і пропонуючи натомість свій шлях порятунку країни, мав рацію.

І якщо раніше про це відкрито писали іноземні ЗМІ, в тому числі рівня "Форбс", говорили євродепутати, то зараз все більше простих українців, не соромлячись, пишуть, що так, ми повірили в Зеленського, але помилилися. А Медведчук мав рацію, спочатку застерігаючи Зеленського і його "кнопочок" від фатальних кроків. Коли ж вони були здійснені, лідер опозиції вирішив взяти відповідальність за свій же народ, успішно вирішивши ряд питань, починаючи від отримання антикоподібної вакцини, закінчуючи обміном полоненими і хорошою знижкою на газ для України.

Наші співгромадяни визнають, що Медведчук стає прямим опонентом Зеленському. Так, телеграм-канал "Іскра"опублікував коментар з мережі про це.

"Все ж Медведчук-дуже сильний опонент для Зеленського. Жертву не зображує, в суді демонструє компетентність і професіоналізм. В перегони не збирається і буде битися до кінця", - йдеться в повідомленні. А сам канал коментує це так: "Народ починає розуміти, що Медведчук стає прямим опонентом Зеленському. І головне, у нього є що запропонувати українському народу. Чого не скажеш про Зеленського".

І правда. Що може запропонувати Зеленський в піку Медведчуку? Ефемерні обіцянки вступу країни до Євросоюзу? Що треба в черговий раз трохи тугіше затягнути пояси, оскільки Зелена мрія вже забрезжила на горизонті? Не смішіть. Президенту абсолютно нічого запропонувати своїм же людям, на відміну від лідера опозиції. Розуміючи, що Медведчук стає в очах народу саме тим главою держави, в якого вони повірили два роки тому: чесного, щирого, готового зробити все для процвітання своєї нації, Зеленський страшно злякався. Однак замість того, щоб вчинити мудро, взявши кращі ідеї Медведчука і втілити їх у життя, він вирішив позбутися лідера опозиції, посадивши його за грати.

Популярні новини зараз

Колишня Остапчука Олена Войченко показала, як живе з дітьми зараз: таке свято у них щодня?

Сестра на годину: українська школярка вигадала, як заробити у вільний від навчання час

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, чого хотіла найбільше за все, Олександр Еллерт до цього не додумався

Показати ще

У мене, чесно кажучи, закрадається підозра, що лоб у Зеленського чавунний. Інакше як пояснити той веселий біг по граблях, який він демонструє, роблячи все більш і більш фатальні помилки? Ввів санкції проти Медведчука в надії, що той, злякавшись, поїде з країни - жорстоко обдурився. Завів кримінальні справи проти лідера опозиції в надії на безкоштовний концерт у вигляді серцевих нападів, крапельниць і лікарень - і тут промахнувся. Медведчук замість показових виступів з картатою ковдрою продемонстрував незвичайну силу духу, з блиском громлячи всі так звані докази, сфабриковані "фахівцями" з прокуратури. І якщо не український, то Європейський суд з прав людини доведе, що Медведчук - абсолютно невинний.

У цій всій історії мені Зеленського навіть шкода. З тієї простої причини, що він своїми ж руками робить все для того, щоб вилетіти з президентського крісла в найкоротші терміни. Надати йому прискорення зможе наш розчарований народ. І тоді Медведчук нарешті займе місце біля керма нашої країни, яке вже давно його по праву.

Редакція може не розділяти думку автора висловлювань