Сьогодні в українських ЗМІ з'явилася інформація про те, що нібито народний депутат від Партії «опозиційна платформа – за життя» Ілля Ківа був виключений з політсили. В ОПЗЖ цю інформацію спростували, заявивши, що це частина інформаційної кампанії, спрямованої проти опозиції. Про це говориться в офіційній заяві на сайті ОПЗЖ.

Комі того, в політсилі підкреслили, що відео, поширене в медіапросторі, є маніпулятивним і змонтованим.

"Сьогодні в інформпросторі України була запущена чергова брехлива і брудна інформаційна кампанія, спрямована проти партії" опозиційна платформа - за життя». Замовники цієї цинічної провокації та учасники дійства з дискредитації партії, використовуючи змонтоване маніпулятивне відео, спробували просувати абсолютно брехливу, недостовірну і юридично безграмотну тезу про нібито виключення Іллі Ківи з "опозиційної платформи - за життя", - йдеться партійній заяві.

В ОПЗЖ пояснили, що згідно зі статутом партії, рішення про застосування партійного стягнення до члена політради, яким є народний депутат Ілля Ківа, приймається виключно політичною Радою партії, мінімум двома третинами голосів.

"Відповідні положення закріплені і в Положенні про членство в політичній партії" опозиційна платформа - за життя», затвердженому протоколом Стратегічної ради партії від 23 квітня 2021 року № 6, за яким рішення про виключення з партії керівної особи партії, члена керівного органу партії приймається виключно політичною Радою партії. Оскільки народні депутати України-члени депутатської фракції " опозиційна платформа - за життя» є членами вищого керівного органу партії ‒ Політичної ради партії, то будь – які стягнення до них можуть бути застосовані виключно за рішенням Політичної ради», - повідомили в ОПЗЖ.

Популярні новини зараз

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Показати ще

Враховуючи вищесказане, в "опозиційній платформі - за життя «заявили, що» дії організаторів цієї провокації спрямовані на розкол партії", а її ініціатори отримають належну оцінку керівництва і членів політичної сили.

"Очевидно, що подібна провокація була здійснена в інтересах чинної влади, яка за допомогою фальсифікації кримінальних справ, політичних репресій, незаконного переслідування опозиції, а тепер ще й подібних брудних вкидань, не гребуючи ніякими методами, намагається розправитися з «опозиційною платформою – за життя» як політичною силою, що перегородила шлях до встановлення диктатури влади Зеленського в Україні», – констатували в ОПЗЖ.

Джерело: https://zagittya.com.ua/news/zajavlenija/snbo_opublikoval__evangelie_diktatury__demonstrirujuschee_ogranichennost_i_neprofessionalizm_dejstvujuschej_vlasti.html

Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами