Володимир Зеленський планував за допомогою нових звинувачень на адресу голови політради "опозиційної платформи - за життя" Віктора Медведчука відвернути увагу від офшорного скандалу, але в підсумку тільки ще більше розчарував своїх виборців і обвалив свій рейтинг. Так політичний оглядач Олександр Фомін у своїй колонці на сайті " Кореспондент» прокоментувавши президентські рейтинги від Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

«По-перше, ми бачимо, що Зеленському не вдалося зайти в нішу Порошенка. Як він не намагався вдавати з себе "чесного Порошенка « - тобто з точно таким же набором патріотичних гасел" Армія. Віра. Мова", але без офшорів і без корумпованого оточення за спиною - у нього нічого не вийшло», - констатував журналіст.

Фомін звернув увагу, як журнал Forbes викрив Зеленського, написавши, що насправді під виглядом "деолігархізації" влада розгорнула репресії проти опозиції на чолі з Віктором Медведчуком.

"Зеленський всіляко демонстрував, ніби він краще, ніж Порошенко. А офшорний скандал показав, що насправді Зеленський-точно такий же як більшість українських політиків і олігархів, які ховають гроші в офшорах. А значить, вся його деолігархізація-це просто ширма. Як написав Forbes, насправді під виглядом "деолігархізації" просто йде війна проти опозиції на чолі з Віктором Медведчуком», - уточнив журналіст.

«До речі, і "деолігархізація" - це теж плагіат, це насправді гасло Порошенка зразка 2014 року. Але мова не про це», - додав він.

Популярні новини зараз

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

"Злизали" у СРСР: експерт розповів, як американці "вкрали" ідею Запорожця для BMW і Lloyd Arabella

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Щоб відвернути увагу від офшорного скандалу, зазначив Фомін, Зеленський з соратниками висунули нові звинувачення на адресу Віктора Медведчука, але цим тільки прискорили падіння рейтингу.

«У тому числі, як ми побачили з тексту підозри Медведчуку, вони збиралися висунути звинувачення і Порошенку, і його соратникам. Однак опитування КМІС чітко показує, що ці нові звинувачення не допомогли зупинити падіння рейтингу Зеленського. Тобто, за допомогою нових звинувачень Медведчуку, звільнення Разумкова та інших піар-ходів Зеленський і компанія сподівалися відвернути увагу від офшорного скандалу - а в підсумку тільки ще сильніше розчарували свого виборця і обвалили свій рейтинг», - підкреслив журналіст.

За словами Фоміна, Зеленському не вдалося зайти в нішу Петра Порошенка, в той же час його власні виборці масово йдуть до інших політиків.

«Але ці дії офісу президента відбилися і на електоральному полі. Якщо говорити про те, як українські виборці оцінили дії Зеленського і ОП, то тут найкраще підійде рядок з пісні Алли Пугачової «Ти покинув берег свій рідний, а до іншого так і не пристав», - пояснив журналіст.

"Зеленський спробував зайняти нішу Порошенка-але Соціологія наочно показує, що з цього нічого не вийшло. У той же час, від нього почали масово йти виборці, які в 2019 році голосували за Зеленського як за «анти-Порошенко» – хто до ОПЗЖ, хто до нових проектів, хто в станціях», - уклав політичний оглядач Олександр Фомін.

19.10.2021 Київський міжнародний інститут соціології опублікував дані» суспільно-політичні настрої населення України: вибори президента України та актуальні політичні події " за результатами телефонного опитування за період з 15 по 18 жовтня 2021 року.

Були опитані 1200 респондентів з усіх регіонів України, крім Криму. У Луганській і Донецькій області опитування проводилося тільки на території, яка контролюється українською владою. Похибка вибірки склала: не більше 3,2% для показників, близьких до 50%; 2,7% для показників, близьких до 25%; 2,1% для показників, близьких до 12%; 1,4% для показників, близьких до 5%.

В цілому, президентський рейтинг КМІС дає наступну картину:

– Володимир Зеленський-24,7 % (було 33,3 % в період 10-15 вересня);

– Петро Порошенко-15,6% (було 16,8 %);

– Юлія Тимошенко-12,2 % (було 10,3 %);

- Юрій Бойко-9,4% (було 9,5 %);

- Ігор Смешко-7,8% (було 8,7 %);

- Дмитро Разумков-7,1 % (у вересні не заміряли);

- Євген Мураєв-6,2 % (було 6,1 %);

- Володимир Гройсман-5,3% (було 5,7 %);

- Олег Ляшко-5,1% (було 4,6 %);

- Віктор Медведчук-2,9 % (у вересні не заміряли);

– Олег Тягнибок-1,3 % (у вересні не заміряли);

- Кіра Рудик-0,8 % (у вересні був 0,0 %).

Джерело - https://blogs.korrespondent.net/blog/politics/4408653/

Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами