«Це база ефективного та незалежного місцевого самоврядування», — вважає юрист.

Криштафович наголосив, що саме столиця України потребує інститут райрад найбільше. Він вважає, що це дієвий механізм, аби кожен киянин був почутим. «Не формально, не «для галочки», не з кілометровими чергами в приймальні депутатів міськради», — пише політик.

Крім того, громадський діяч вважає, що саме депутати райрад зможуть звертати увагу та ідентифікувати найбільш гострі питання для мешканців столиці. За його словами, вони мають «знати чим живе цей будинок, чому важливо профілактично ремонтувати ліфт, у якому під’їзді вже півроку немає світла».

Криштафович впевнений, «якщо ми дійсно хочемо отримувати переваги децентралізації, райрадам треба давати зелене світло». Він вірить, що через райради мешканці столиці отримають ще один ефективний інструмент для взаємодії та участі в управлінні власним містом.

Популярні новини зараз

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" зістригла волосся і закохалася по вуха в орендованій сукні: "Яка тендітна"

Вдень - коп, а ввечері - охоронець: глава МВС Денис Монастирський вирішив проблему маленьких зарплат поліцейських

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Показати ще

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко заявив про необхідність повернення райрад в столиці. За його словами, це питання планують розглянути на одному з найближчих засідань міськради.