За два з половиною роки президентства Володимир Зеленський не зробив для українців нічого. Він займався встановленням диктатури і знищенням опозиції, зокрема репресіями проти голови політради партії опозиційна ПЛАТФОРМА – за життя Віктора Медведчука, хоча до цього говорив, що ідеологія Медведчука йому близька. Про це заявити народний депутат України, член Політради ОПЗЖ Юрій Загородній В ефірі телеканалу»Перший Незалежний".

Парламентарій нагадав, що Віктор Медведчук неодноразово пропонував свою допомогу Президенту і його команді, але замість того, щоб нею скористатися, влада вирішила прибрати опозиційного політика з політичної арени.

«Він (Зеленський. - Ред.) працював не для громадян України, він встановлював свою власну диктатуру і організував переслідування опозиційних політичних сил, зокрема і голови Стратегічної ради нашої політичної сили Медведчука Віктора Володимировича ‒ тієї людини, яка пропонувала реальні кроки для вирішення нагальних проблем України, що існують сьогодні. Починаючи з мирного плану, вакцинації, боротьби з епідемією, зняття санкцій і до встановлення народовладдя, пільгової ціни на газ в результаті прямих поставок з РФ. Але Президент України разом зі своїми "слугами» вирішили по-іншому: почали писати сценарій, як дискредитувати Медведчука, як боротися проти нього", – підкреслив народний депутат.

Щодо заяви Зеленського про можливий обмін Медведчука Загородній зазначив, що подібними висловлюваннями керівник держави «розписується у своїй профнепридатності», тому що такими методами користуються терористи.

"Те, що Зеленський 17 жовтня заявив, що Медведчука потрібно міняти ‒ я хочу сказати, що міняти потрібно не Медведчука, міняти потрібно Зеленського на посаді Президента України, а сценаристам "Кварталу 95" треба писати новий сценарій фільму, який називається "за гратами", з Зеленським у головній ролі», – сказав член Політради ОПЗЖ.

Популярні новини зараз

Українка придбала болти та гайки замість омріяного iPhone: доведеться платити кредит

Тіна Кароль зізналася у почуттях, вмить розбивши серця: "Скучила..."

Даша Квіткова і Микита Добринін нарешті зізналися, через що пройшли після одруження: "Неймовірна перевірка"

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

Також Юрій Загородній додав, що особисто був знайомий з Володимиром Зеленським і до президентства його політичні погляди кардинально відрізнялися від нинішніх.

"Мені нелегко давати оцінку Зеленському, я його знаю особисто. Познайомилися ми з ним в цікавій обстановці, в 2006 році, коли він разом зі своїми бізнес-партнерами братами Шефірами, Сергієм і Борисом, напросився на зустріч до Віктора Володимировича Медведчука. Ця зустріч відбулася в нашому партійному офісі. Я був на цій зустрічі, і вона почалася з того, що Зеленський і Шефіри сказали, що вони поділяють політику та ідеологію політика Медведчука Віктора Володимировича. Це було перше знайомство. Те, що Зеленський став робити, коли став Президентом, ‒ у мене з'явився дисонанс», – констатував Юрій Загородній.

Редакція може не розділяти думку автора висловлювань