Співголова опозиційної платформи-за життя Вадим Рабінович хоче перевірити народного депутата, члена фракції "Слуга народу" Олега Дунду на наявність паспорта КНДР і психіатричну осудність. Відповідну заяву опубліковано на офіційному сайті ОПЗЖ.

https://zagittya.com.ua/news/novosti/rabinovich_hochet_proverit_dundu_na_nalichie_pasporta_kndr_i_psihiatricheskuju_vmenjaemost.html

Дунда направив до Державної прикордонної служби запит з вимогою перевірити і надати йому детальну інформацію на предмет наявності російських паспортів у 44 народних депутатів з фракції «опозиційна платформа – за життя».

Зокрема, Дунда вимагає надати йому детальну і окремо по кожному (!) інформацію з чітким зазначенням дат перетину всіма без винятку членами фракції "ОПЗЖ" державного кордону України в період з 1 січня 2014 року по 15 Жовтня 2021 року.

Крім того,» слуга народу «просить винести в окремий список дати перетину Віктором Медведчуком, Вадимом Рабиновичем, Сергієм Льовочкіним та іншими членами фракції» ОПЗЖ " кордону з Російською Федерацією і Республікою Білорусь, і які паспорти для цього використовували опозиційні депутати.

Популярні новини зараз

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Показати ще

Такий активний інтерес Олега Дунди до фракції "ОПЗЖ» прокоментував народний депутат України, співголова фракції" опозиційна платформа - за життя " Вадим Рабінович:

- Я бачив цей запит, і ось що я вам скажу: користуючись законом України «Про статус народного депутата України», я теж подав два запити. У першому Я прошу надати мені інформацію, чи має народний депутат України, член фракції "Слуга народу" Олег Дунда паспорт Корейської Народно-Демократичної Республіки. Другим же прошу надати мені детальну інформацію, чи проходив пан Дунда психіатричну експертизу і чи не перебуває він на психіатричному обліку, а також документи, що підтверджують його психіатричну осудність.

Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами