Офіс президента Володимира Зеленського намагається "перебити" негативний ефект від скандалу через викриття Pandora Papers, але це не завжди вдається.

Так, нові звинувачення на адресу голови політради "опозиційної платформи - за життя" Віктора Медведчука зіграли роль бумеранга, який вдарив по рейтингу Зеленського, повідомляє Микола Васильківський у своєму блозі на "Кореспондент".

Так політичний оглядач Микола Васильківський у своїй колонці для сайту «кореспондент» прокоментував результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), що зафіксували, що рейтинг Зеленського за місяць впав майже на 10%.

«Нове опитування Київського міжнародного інституту соціології зі старту стало сенсацією. Ще б пак, адже, за результатами опитування КМІС президент Володимир Зеленський за місяць з 15 вересня по 15 жовтня втратив без малого 10% рейтингу», – повідомив журналіст.

Васильківський пояснив, що найнебезпечніша для Зеленського тема – це офшорний скандал через Pandora Papers.

Популярні новини зараз

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Показати ще

"Тому що» вагнерівці" – це тема Порошенка, а це відразу надає всій цій історії негативний шлейф. Про звільнення Разумкова через кілька тижнів забудуть. А ось офшори будуть бити по рейтингу Зеленського, тому що» виламують «його з образу» нового обличчя «і» незаплямованого«, який вигідно виділяється на тлі»старих політиків". Раз 56,9% вірять у викриття Pandora Papers і причетність президента до виведення грошей в офшори, значить, вони більше не вірять в «чесного» і «незаплямованого» Зеленського» – аргументував автор.

Як зазначив Васильківський, у Зеленського сподівалися відвернути від офшорного скандалу за допомогою нових звинувачень проти Віктора Медведчука, але цей план, за словами експерта, не спрацював, а свіжі звинувачення влади на адресу Медведчука тільки прискорили падіння рейтингу Зеленського.

"Більше того, адже виборці пам'ятають, що на виборах Зеленський обіцяв саджати корупціонерів («прийде весна – будемо саджати») і стати вироком для Порошенка («я – Ваш вирок»), а от переслідувати Медведчука він не обіцяв. А раз Порошенко відчуває себе чудово, значить, Зеленський не виконує свої обіцянки. Тобто, нові звинувачення в даному випадку не просто сприймаються "повз касу», а повертаються бумерангом і боляче б'ють Зеленського по рейтингу", – констатував автор.

"Нарешті, проблема з офшорним скандалом полягає в тому, що тему «крутять» впливові іноземні ЗМІ, як, наприклад, у випадку з Guardian і Forbes. У той же час Зеленський і офіс президента можуть реагувати тільки за допомогою українських ЗМІ, які на світовому рівні не котируються, а тому і «не перебивають» потужні інформприводи, які транслюють ЗМІ Заходу і Росії», – підсумував політичний оглядач Микола Васильківський.

Редакція може бути не згодна з думкою автора.