Всіма звинуваченнями проти голови політради "опозиційної платформи - за життя", народного депутата Віктора Медведчука, і перший раз, і другий раз президент Володимир Зеленський намагається закрити дірку у своїй піаркампанії, точніше антипіаркампанії, тому що на ситуацію з офшорами Офіс президента не відповідав більше двох тижнів.

Про це в ефірі "Першого незалежного" сказала політичний експерт Світлана Кушнір, повідомляє "112 Україна".

"Цими всіма докорами Медведчуку і перший раз, і другий раз Зеленський намагається закрити дірку у своїй піаркампанії, точніше антипіаркампанії, тому що на ситуацію з офшорами офіс президента не відповідав більше двох тижнів. За ці два тижні відбулося багато подій, і суд відбувся, щоб нас це "вразило" сказали, що такий злочинець Медведчук, який захищав у 2014 році національні інтереси вугільної галузі і не допустив, щоб Україна замерзла. Тоді у нас, до речі, у нас були відносини між частиною окупованих на той час територій. Так от, сказали, що застава має бути аж мільярд гривень. Коли у прокурорів запитали, як ви його розрахували, вони щось невиразно промимлили, і ще раз підтвердили свою абсолютно сірість і злидні",- сказала Кушнір.

Експерт підкреслила, що Віктор Медведчук не злякався влади і нікуди не поїхав.

"Ми бачимо, що Медведчук не злякався. Нікуди не поїхав з країни, думаю, що на це був розрахунок у влади. Власне, далі продовжує відстоювати своє чесне ім'я і тримається досить гідно. Тому, я думаю, що життя покаже, піна колись сходить, а основне залишається, будемо спостерігати за цією ситуацією",- додала Кушнір.

Популярні новини зараз

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" зістригла волосся і закохалася по вуха в орендованій сукні: "Яка тендітна"

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Показати ще

У той же час вона зазначила, що зараз країна спостерігає не тільки за фшорним скандалом, за ходом ситуації з опозицією, з утиском свободи слова, за закриттям телеканалів спостерігає міжнародне співтовариство.

"Ця ситуація не Залишся без уваги, висновки будуть. А ось зрозуміло, що в іміджевому плані і президент Зеленський втрачає бали",- резюмувала Кушнір.