Депутат Верховної Ради від Партії "опозиційна платформа - за життя" Ренат Кузьмін висловив упевненість в тому, що голову політради ОПЗЖ, народного депутата Віктора Медведчука виправдають. Про це він заявив в ефірі телеканалу "Перший Незалежний", передавати Then24.

За словами нардепа, в 2015 році Віктор Медведчук займався гуманітарними питаннями на Донбасі за наказом Валентина Наливайченка, який тоді займав пост глави Служби безпеки України, а тому всі звинувачення на його адресу абсурдні.

"Коротше кажучи, щоб всім остаточно був зрозумілий абсурд цього всього, Я хочу сказати наступне: ніколи Медведчука за це у в'язницю не посадять, він буде виправданий",- сказав Кузьмін.

У той же час політик упевнений, що Європейський суд з прав людини "однозначно, беззастережно" прийме рішення на користь Медведчука.

"Ця вся маячня, це все божевілля закінчиться, хворі люди відправлятися лікуватися в психіатричні клініки, вони покинуть владні кабінети і займуть гідне або необхідне для них місце",- додав Кузьмін.

Популярні новини зараз

Під вікна Кличко притягнули тварин - все через маршрутки-розвалюхи: "Людей возять, як баранів"

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Показати ще