Про це заявив директор консалтингової компанії ExPro Геннадій Кобаль.

«Як тільки їх почнуть заставляти чи забирати газ, чи заставляти їх продавати по собівартості якійсь незрозумілій, одразу ж припиняться будь-які інвестиції. Тобто, перестануть буритися свердловини, і видобуток з 5 мільярдів на рік спаде так, як він був 10 років тому, до 2 мільярдів», - заявив експерт в ефірі телеканалу «Україна24».

Кобаль зазначив, що будь-яка спроба держави влізти і керувати приватним бізнесом закінчується, завершується однаково – приватний бізнес просто перестане працювати в цьому сегменті.

«Будь-яке бажання влізти із регулюванням у приватний сегмент буде мати єдиний наслідок, і він буде невтішний для України», - додав експерт.

Раніше лідер фракції «Слуга народу» Давид Арахамія озвучив ідею влади заборонити приватному бізнесу вільно продавати свій газ.

Популярні новини зараз

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Сестра на годину: українська школярка вигадала, як заробити у вільний від навчання час

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Показати ще

Ця заява викликала критику українських і міжнародних експертів, які попередили про катастрофічні наслідки для економіки від такого рішення.

За оцінками експертів «Центру Разумкова», експропріація газу призведе до падіння видобутку на 0,5-1 млрд куб. м і скорочення доходів бюджету на 10 млрд грн.