Про це заявив директор консалтингової компанії ExPro Геннадій Кобаль.

«Як тільки їх почнуть заставляти чи забирати газ, чи заставляти їх продавати по собівартості якійсь незрозумілій, одразу ж припиняться будь-які інвестиції. Тобто, перестануть буритися свердловини, і видобуток з 5 мільярдів на рік спаде так, як він був 10 років тому, до 2 мільярдів», - заявив експерт в ефірі телеканалу «Україна24».

Кобаль зазначив, що будь-яка спроба держави влізти і керувати приватним бізнесом закінчується, завершується однаково – приватний бізнес просто перестане працювати в цьому сегменті.

«Будь-яке бажання влізти із регулюванням у приватний сегмент буде мати єдиний наслідок, і він буде невтішний для України», - додав експерт.

Раніше лідер фракції «Слуга народу» Давид Арахамія озвучив ідею влади заборонити приватному бізнесу вільно продавати свій газ.

Популярні новини зараз
Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги
Показати ще

Ця заява викликала критику українських і міжнародних експертів, які попередили про катастрофічні наслідки для економіки від такого рішення.

За оцінками експертів «Центру Разумкова», експропріація газу призведе до падіння видобутку на 0,5-1 млрд куб. м і скорочення доходів бюджету на 10 млрд грн.