Переслідування українською владою голови політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктора Медведчука носить відверто політичний характер, сказав президент Росії Володимир Путін на засіданні дискусійного клубу "Валдай" 21 жовтня, повідомляє "112 Україна".

"Його намагаються притягнути до кримінальної відповідальності за держзраду. За что? Він вкрав якісь державні секрети, таємно їх передав? Ні. За його відкриту політичну позицію, спрямовану на стабілізацію внутрішньополітичної ситуації в країні і вибудовування відносин з сусідами, з якими відносини вкрай важливі для самої України"— - наводить слова Путіна "Інтерфакс".

Глава російської держави зазначив, що незгодним з нинішньою українською владою "не дають голову підняти — когось просто вбивають прямо на вулиці, а когось-ізолюють".

"Тобто легальними способами українському народу не дають і не дадуть сформувати такі органи влади, які відповідали б безпосередньо інтересам українського народу"— - підкреслив Путін.

За його словами, цей стан Діля є тупиком. Путін додав, що не дуже розуміє, як з цього глухого кута можна вийти.

Популярні новини зараз

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

З червоної зони готові вийти шість областей: коли і де чекати послаблення карантину

Слава Дьомін показав справжніх переможців "Танців з зірками": точно не Артур Логай, і навіть не фіналісти

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Показати ще