"Вже двома рішеннями суду у різних кримінальних справах мені визначено такий запобіжний захід, як перебування під домашнім арештом. Так от, це не перша акція, яку проводять націонал-радикали. Більше того, вони роблять це організовано, цілеспрямовано, щоб чинити психологічний тиск на мене і, найголовніше, на членів моєї сім'ї. Тому що зі мною у них з цим нічого не вийде. Тобто це черговий їх програш. Але хто це організовує і хто цим керує? Безумовно, це робить влада», – зазначив голова політради партії «опозиційна платформа – за життя».

Він підкреслив, що за останні два роки Служба безпеки України фактично перетворилася на злочинну організацію. Так, опозиційний політик нагадав, що ще наприкінці 2019 року в різних ЗМІ були опубліковані так звані плани СБУ, згідно з якими планувалася боротьба з опозицією в особі партії «опозиційна платформа – за життя», і в першу чергу з лідерами партії.

"Цей план передбачав незаконне стеження, тобто оперативно-розшукові заходи-незаконні, не санкціоновані судом, тим більше щодо народних депутатів. Це передбачало стеження за членами сім'ї, це передбачало сприяння владі в боротьбі з опозицією через націонал-радикалів. Цілий розділ в цьому плані, підкреслюю, який був опублікований в ЗМІ, стосувався того, що треба задіяти націонал-радикалів у боротьбі з опозицією, в боротьбі з її лідером», – констатував Медведчук.

За його словами, сьогодні цей план реалізується шляхом організації подібних акцій, більше того, за даними прес-служби партії «опозиційна платформа – за життя», було скоєно понад 80 нападів на офіси партії по регіонах.

Популярні новини зараз

З червоної зони готові вийти шість областей: коли і де чекати послаблення карантину

Українка придбала болти та гайки замість омріяного iPhone: доведеться платити кредит

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Показати ще

"Напади націонал-радикалів-незаконні дії щодо центрального офісу, погроми з використанням фаєрів. Ось ці дії сьогодні мають продовження у вигляді того, що вони організовуються біля мого будинку і тим самим чиниться психологічний тиск, звучать погрози фізичної розправи над членами моєї сім'ї. І це вже втретє під моїм будинком. Тому організовує це влада, яку очолює пан Зеленський, організовує це Служба безпеки, яка злочинно займається подібними речами, порушуючи конституційні права Мої, членів моєї сім'ї і порушуючи свої посадові обов'язки. Ось хто є організаторами, хто стоїть за цими акціями", - заявив Віктор Медведчук.