Про це він розповів у своєму блозі.

«Зараз нам прищеплюють почуття провини і кажуть, що це ми винні в тому, що ми голосували і закликали, а той, хто обдурив віру, виявляється, не винен: винні всі навколо, всі ті, хто щиро повірили. Нам прищеплюють почуття провини і хочуть довести, що вірити не можна», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, нація без віри жити не може. Як зазначив політолог, ціни в країні дуже сильно виросли, а заробіток громадян – ні: для того щоб просто можна було існувати, купуючи необхідне, сім'ї з однією дитиною потрібно 2500 доларів.

«Якщо це мінімальний мінімум при тих цінах, які є в Україні (вже в 2-3 рази вище, ніж в Європі або США), то уявіть, яка ми багата країна. Мінімальний рівень для однієї людини – це мінімум 500 доларів, а якщо говорити чесно, з урахуванням нормальних продуктів, то це близько 1000 доларів, тобто на домогосподарство (якщо це двоє), то це 2000 доларів, а якщо є дитина, то це хоча б 2500 доларів», - сказав Чаплига.

Як зазначив політолог, сім'ї з однією дитиною потрібно 2500 доларів, щоб просто жити, а для того щоб ця сім'я могла дозволити собі якісь надмірності, створивши робочі місця для кафе, ресторанів і так далі, то потрібно ще більше грошей.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко розповіла про стосунки Арсена Мірзояна із її старшою донькою: "Їй тоді було 12-13 років…"

22-річний патрульний переходив колії і потрапив під потяг, колеги у скорботі: "Служив з честю та гідністю"

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

«На таксі де-небудь проїхати – дати роботу водію, купити чашечку кави і дати роботу ФОПу, який цю каву варить, чи дозволити собі невелику надмірність у вигляді морозива і створити і там робочі місця: для цього вам потрібно мати ще трохи більше грошей. Хоча б 3000 доларів», - підкреслив Чаплига.

Як повідомляв Знай.ua, Михайло Чаплига розповів, навіщо країни закуповують газ безпосередньо у Росії.

Також Знай.ua публікував слова Михайла Чаплиги: Якщо немає заводу, то немає і робочих місць і профспілки це підняли.