Про це повідомляє Українська асоціація відновлюваної енергетики в Facebook.

Як зазначається, зайнятість в галузі ВДЕ (поновлювані джерела енергії) у всьому світі досягло 12 млн у 2021, що на 500 тис. Більше, ніж у 2019 році.

"Розвиток сонячної та вітрової енергетики був основним драйвером глобального зростання зайнятості в області ВДЕ, складаючи в середньому 4 млн і 1,25 млн робочих місць відповідно. Разом з тим зайнятість у сфері рідкого біопалива знизилася у зв'язку зі зниженням попиту на транспортне паливо", – відзначають експерти.

Дослідження міжнародних організацій показують, що завдяки "зеленому" переходу на світ отримує більше робочих місць, ніж втрачає.

"Глобальний сценарій сталого розвитку ILO до 2030 року передбачає, що 24-25 млн нових робочих місць значно перевищувати втрати від 6 до 7 млн ​​робочих місць", – йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Також вказується, що за прогнозами глобальний перехід на ВДЕ до 2050-го може створити робочі місця для 43 млн осіб.