Депутат Верховної Ради Ренат Кузьмін, коментуючи заяву президента Володимира Зеленського про можливість обміну голови політради партії "опозиційна платформа - за життя", народного депутата Віктора Медведчука, заявив, що глава політради партії ОПЗЖ був узятий в заручники, для того щоб шантажувати російського лідера Володимира Путіна. Парламентарій також припустив, що українського політика можуть обміняти на дешевий газ або вугілля. Про це йдеться в матеріалі англомовного новинного сайту Pledge Times.

У той же час експерт Кеннет Рапоза на сторінках журналу Forbes висловив думку, що арешт Медведчука за підозрами в державній зраді і терористичній діяльності без проведення кримінального розслідування ясно показує намір Зеленського ліквідувати опозицію за всяку ціну.

Рапоза пов'язав переслідування політичних суперників з просуванням закону про олігархів, який зараз знаходиться на розгляді Венеціанської комісії. Цей закон, на думку експерта, стане інструментом для нанесення політичних ударів по конкурентам за допомогою індивідуальних санкцій без суду. Авторитаризм української влади, додав політолог, призвів до серйозної газової кризи, здатної ще більше підірвати довіру людей до Зеленського.

У Росії продовження арешту Медведчука також порахували зведенням рахунків з конкурентами.

"Ми з самого початку сказали, що те, що відбувається з Медведчуком, це, звичайно, не що інше, як зведення політичних рахунків з політичним конкурентом", - заявили в Росії.

Популярні новини зараз

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

"Тебе нема": Іван Дорн різко перейшов на українську і заговорив словами Святослава Вакарчука з "Океан Ельзи"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, чого хотіла найбільше за все, Олександр Еллерт до цього не додумався

Показати ще

В ході судового засідання у вівторок, 12 жовтня, Печерський районний суд прийняв рішення про запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту голові політради "опозиційної платформи - за життя", народному депутату Віктору Медведчуку за новою підозрою до 7 грудня. Сам Медведчук заявив, що продовжить боротьбу з нинішньою владою незалежно від того, наскільки посиляться репресії щодо нього. Він підкреслив, що разом з "опозиційною платформою - за життя" будуть продовжувати захищати інтереси українського народу.

У середу, 20 жовтня, мав відбутися розгляд апеляції у цій справі, але Київський апеляційний суд переніс розгляд апеляційної скарги прокурорів на рішення суду щодо запобіжного заходу голові політради партії "опозиційна платформа - за життя", народному депутату Віктору Медведчуку. Судове засідання перенесли на 11: 00 9 листопада.

Провідні європейські політики, міжнародні та українські експерти та світові ЗМІ розкритикували указ Зеленського про припинення роботи телеканалів "112 Україна", NewsOne і Zik.

За останні місяці світові ЗМІ, європейські політики та експерти опублікували 96,9 тисячі матеріалів, присвячених цькуванню українською владою опозиції та незалежних телеканалів.

Джерело: 112.ua

Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами