Про це заявила адвокат у справі Ірина Одинець.

«У цій справі в суді зараз перебуває 30 томів справи. Я думаю, що всі сторони вже змогли долучити всі документи, всі докази, які у них є», - повідомила адвокат в ефірі телеканалу «Україна24».

За її словами, загалом розгляд справи «Роттердам+» у ВАКС тривав понад 4 місяці. За цей час було проведено 16 судових засідань.

«На 16-му судовому засіданні було нарешті винесено рішення про те, що прокурор правильно вчинив і правильно, що закрив справу», - додала Одинець.

Адвокат зазначила, що в ході численних засідань, сторона обвинувачення публічно – і в усному порядку, і в матеріалах справи – озвучила звинувачення на адресу формули «Роттердам+». Однак з огляду на популістських характер цих звинувачень і відсутність чітких аргументів, ВАКС постановив, що в прокуратури не було законних підстав спрямовувати обвинувальний акт до суду.

Популярні новини зараз

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

"Тебе нема": Іван Дорн різко перейшов на українську і заговорив словами Святослава Вакарчука з "Океан Ельзи"

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще

Нагадаємо, справу «Роттердам+» було закрито Спеціалізованої антикорупційної прокуратурою 20 травня 2021 року через відсутність складу злочину. Це стало 4-м закриттям цієї справи, оскільки в ході трирічного розслідування не було встановлено ні шкоди від дії формули, ні потерпілих, ні факту порушення закону.

13 жовтня 2021 року ВАКС підтвердив законність і обґрунтованість рішення про закриття справи «Роттердам+».