Критична стаття в журналі Forbes - ще одне свідчення того, що з боку Заходу наростає невдоволення політикою українського президента Володимира Зеленського. Про це написавши у Facebook експерт-міжнародник Данило Богатирьов.

"Один з важливих, на мій погляд, трендів поточної осені-наростання невдоволення чинною українською владою з боку західних партнерів", - висловив думку експерт.

"Посудіть самі: спочатку Христо Грозєв (читай" британські спецслужби") погрожує ОП публікацією розслідування у справі"вагнерівців". Потім з'являється "досьє Пандори", з якого провідні західні ЗМІ" підсвічують» саме офшори Зеленського, запускаючи хвилю активного обговорення", – навів приклади експерт.

Зокрема, повідомив Богатирьов, такий авторитетний журнал як Forbes прямо пише, що політика «деолігархізації» у виконанні Зеленського – це просто ширма для боротьби проти Медведчука.

"Потім стаття в журналі "Forbes", який читає вся світова ділова і політична еліта. Причому, в цій статті, крім визначення України як "корупційної Саудівської Аравії" (тобто, корупція в Україні – як нафта в КСА), присутня і критика переслідування опонентів влади. Так, видання прямо пише, що насправді під виглядом "деолігархізації» Зеленський розгорнув репресії проти опозиції в особі Віктора Медведчука", – аргументував експерт.

Популярні новини зараз

Дольф Лундгрен та Джоні Депп зізналися, що дуже змінилися після народження доньок: "Не уявляв, що можна так сильно любити"

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Віктор Янукович молить Київ про допомогу і не хоче відмовлятися від президентського крісла: "У страху перед..."

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Автори Forbes, звернув увагу Богатирьов, викрили Зеленського, прийшовши до висновку, що той вважає Медведчука своїм головним політичним опонентом.

"Автори" Forbes "дають зрозуміти, що Зеленський воює проти Медведчука тому, що вважає його своїм головним політичним конкурентом, а" деолігархізація " – не більше ніж ширма. І, як бачимо, на заході в це інформаційне прикриття більше не вірять», – підкреслив експерт-міжнародник.

"Якщо додати до цього той факт, що про проблеми зі свободою слова в Україні і незаконне блокування мовлення телеканалів "112 Україна", "NewsOne" і "ZIK" писали такі впливові західні видання як "Guardian", "Independent" та інші. Якщо додати, що міжнародна організація "Freedom House» підняла на рівні президента США Джо Байдена питання про репресії Зеленського проти ЗМІ, то отримаємо вельми неприємний для офісу президента висновок", – зазначив експерт-міжнародник.

За словами Богатирьова, на Заході почали комплексно критикувати чинну українську владу на чолі з Володимиром Зеленським.

"Не тільки за " окремі корупційні ексцеси", але в цілому за корумповану і тяжіє до авторитаризму, прогнилу політику. Це означає, що на хваленій міжнародній підтримці України (читай "владі Зеленського") незабаром можна буде ставити хрест. І про який другий термін тоді мова?» - підсумував експерт-міжнародник Данило Богатирьов.

Джерело - https://www.facebook.com/bogatyriov.daniil/posts/1060145314799815

Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами