В українських соціальних мережах обговорили заяву президента України Володимира Зеленського про можливість обміну депутата Верховної Ради від партії "Опозиційна платформа — За життя" Віктора Медведчука "на дійсних героїв і громадян України".

Оригінал - на сайті Regnum.ru

Можливість обміну депутата Верховної Ради від Партії "опозиційна платформа - за життя" Віктора Медведчука "на дійсних героїв і громадян України" готова розглянути влада України, якби Росія підтвердила, що у політика є російське громадянство. Про це заявив Володимир Зеленський в ефірі телеканалу ICTV, повідомляє 112.ua.

Заяву Володимира Зеленського обговорили в телеграм-каналі Klymenko Time. Багато хто вказав на те, що українська влада фактично "взяла в заручники" Віктора Медведчука.

"Зеленського б обміняти на знижку на газ. Єдина користь від нього була б для України", - написав Олександр.

Популярні новини зараз

Головне за 30 листопада: парламент без Стефанчука, робота для школярів з 3-го класу і допомога Apple для "Дії"

Тоня Матвієнко розповіла про стосунки Арсена Мірзояна із її старшою донькою: "Їй тоді було 12-13 років…"

22-річний патрульний переходив колії і потрапив під потяг, колеги у скорботі: "Служив з честю та гідністю"

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Показати ще

"Креслила, і на повному серйозі ж базарить. Тупо захоплення заручників", - пише Ivan R.

"Феєрична, звичайно, історія-виставити на обмін громадянина України, за яким навіть немає рішення суду, що просто прямо кричить, що людину тупо мурижать як заручника, притому що вони навіть самі не володіють інформацією про те, є у нього громадянство РФ чи ні", — зазначив Nonlinear equation.

"Нікчемний паяц, що уявив себе вирішувачем доль людських..." — відреагував Ігор.

"Тобто Медведчук-заручник? Тоді Зеля і Ко-терористи, а Україна — терористична держава", — додав K0RTESS.

"Кошмар! І це говорить президент! Вистачає людей і формує обмінний фонд", — написала Марина с.

"А нічого, що за наявності в українського громадянина іншого громадянства він розглядається державою як громадянин України?"- поставив питання Michael de Santa.

"У незалежній вже стало нормою на державному рівні брати в заручники власних громадян, створювати обмінний фонд і міняти їх на непотріб. Господи, що він говорить?! Що він каже?! Таких президентів ще не було. Ніде. Ні в кого. Кого ми вибрали, люди?! Це ж просто непорозуміння... " - додала Olga.

"Схоже, клоун остаточно рушив мізками! Торгівля людьми знову в тренді?"- не розуміє Вадим.

"Сомалі якесь!"- зазначив R ro.

"Ох, загрався ти, Вова, вже шантажем зайнявся на міжнародному рівні", - відреагував Patrick.

"Це шантаж... Президент захоплює заручників і займається шантажем. Він навіть не розуміє того, що він робить і говорить. Після цього про яку зустріч з Путіним можна мріяти?.."- пише Михайло м.

"Тільки терористи беруть в заручники своїх громадян і шантажують іншу державу. Блазень не тільки зневажив всі закони України, а й посварив нас з усіма сусідами. Але найжахливіше, що він хоче війни з РФ руками своїх господарів", - додав Юрій.

"Тобто коли на останньому обміні поміняли громадян України на громадян України, то не треба було громадянство Росії, а тепер треба?"- запитала Elena V.

"Ти дивишся, Карабас Барабас недороблений. Він, бачте, чоловічком обмінюватися вирішив. Зеленський заявив, що обміняв би Медведчука на затриманих у РФ. Але, мовляв, Медведчук-український громадянин, а не Російський. Тому і не обмінюємо. А нічого, що ти вже обмінював українських громадян з "ЛДНР" на українських громадян з підконтрольних територій?! А те, що ти американським кримінальничкам громадянство роздавав?! А тепер їх судять за вбивства тут,але там?! Та що таке з ним?! Де у нього осколки совісті?! Де здоровий глузд у тих, хто ще готовий за нього голосувати?!"- підсумувала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook екс-депутат ради Олена Бондаренко.

Редакція може не розділяти думку автора висловлювань