Про це він розповів у своєму блозі.

«Пам'ятаєте, Зеленський розпустив попередній парламент? Це мотивувалося тим, що рейтинг того парламенту з боку громадян був дуже маленьким – 4%. Виходить Корнієнко і каже, що має завдання підняти рівень довіри до парламенту, тому він дуже низький: за його даними – 3%», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, попередній парламент, розпущений нинішньою владою, мав рейтинг підтримки 4%, а рейтинг поточного парламенту, який представник партії «Слуга народу» обіцяє підняти, становить 3%.

«Попередній парламент розігнали, бо у ньому нібито не було коаліції. Юридично вона була, а фактично її не було. Але в суді так і не було доведено юридичного факту відсутності коаліції, але парламент розпустили, бо де-юре нібито вона була, а де-факто її не було», - сказав Чаплига.

Як зазначив політолог, за усунення Разумкова було зібрано менше 226 голосів у нинішньому парламенті більшості, тобто зараз коаліції також немає.

Популярні новини зараз

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

«Виходить 2 фактори, які стали ключовими, щоб об коліно розпустити попередній парламент і зламати парламентаризм, ми зараз переплюнули значно більшою мірою», - сказав Чаплига.

Як повідомляв Знай.ua, Михайло Чаплига заявив, що на сім'ю з однією дитиною потрібно щонайменше 2500 доларів.

Також Знай.ua повідомляв, що Михайло Чаплига розповів, навіщо країни закуповують газ безпосередньо в Росії.