Про це пише портал 112 з посиланням на індійський сайт The Times Hub. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

"Forbes висуває до Зеленського цілий список претензій - це неповага до прав іноземних інвесторів, офшорний скандал через викриття "досьє Пандори" і репресії проти Віктора Медведчука. В цілому все це означає, що на Заході критика Зеленського звучить голосніше - за всіма перерахованими вище пунктами, а також за незаконну заборону телеканалів 112 Україна, NewsOne і ZIK, блокування сайту www.strana.ua і іншого", - йдеться в публікації.

Нагадаємо, 12 жовтня Печерський районний суд прийняв рішення про запобіжний захід у вигляді домашнього арешту Медведчуку за новою підозрою до 7 грудня. Сам Медведчук заявив, що продовжить боротьбу з нинішньою владою незалежно від того, наскільки посиляться репресії щодо нього. Він підкреслив, що разом з "опозиційною платформою - за життя" будуть продовжувати захищати інтереси українського народу.

"Прокурори нехай не хвилюються. Все взяв, до всього готовий, все буду робити, як буде встановлено законом, але при цьому буду далі продовжувати боротися з цією владою, так, як і боровся. Власне кажучи, так, як бореться і буде продовжувати боротися партія", - підкреслив Медведчук.