"Нинішня влада перекручує історію, намагаючись всіх переконати в тому, що ніякої Великої Вітчизняної війни не було, що не було тих радянських героїв, завдяки яким вона сьогодні живе! Але що б хто не говорив, Як би не намагався перекручувати і переписувати історію, а Велика Вітчизняна війна була, є і буде і в історії, і в наших серцях!", – каже Вадим Рабінович.

"А пропозиція Ради національної безпеки і оборони скасувати історичний термін «Велика Вітчизняна війна» і замість цього вживати назву «радянсько-німецька війна» або ж, як альтернативний варіант, – називати події ВВВ узагальнено, частиною другою світовою війною", – підкреслює політик.

"Я читав пропозиції РНБО про те, що Велику Вітчизняну війну тепер потрібно називати «радянсько-німецькою» ... Люди, як же нам намагаються вивернути мізки!» – обурився політик.

А поки влада думає, як ще переписати і перекрутити історію, Україна готується до святкування День визволення від німецько-фашистських загарбників під час Великої Вітчизняної війни. Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" привітав усіх українців з цією подією.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський порахує українців разом з Apple: "Стане другою країною в світі"

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Показати ще

"Я хочу всіх привітати з Днем визволення України від німецько-фашистських загарбників, тому що 99% з нас-це онуки і правнуки переможців! Не тих, хто програв, не тих, хто ховався по "схронах", а переможців! А нам сьогодні намагаються поставити, що вони не були переможцями, що переможцями були ті, хто стріляв у своїх співвітчизників! Вдумайтеся тільки, сьогодні депутати голосують за присвоєння звання «Героя України» сотенному УПА Мирославу Симчичу, який У Велику Вітчизняну війну знищив ціле село! Вдумайтеся і в тому, що сьогодні по всій країні знищують пам'ятники справжнім героям тієї жахливої війни, яку тепер то і називати правильно не можна. Що вони роблять з нашою пам'яттю? У нас же у всіх є голова на плечах, у нас у всіх є пам'ять!» - обурився політик.

«Але як би там не було, Велика Вітчизняна війна-вона була в історії, вона є і буде і в нашій пам'яті, і в наших серцях. А герої – це воїни Радянської Армії! Так і передайте РНБО!» - резюмував Вадим Рабінович.