Член політради партії "Опозиційна платформа - За життя», народний депутат України Юрій Загородній порадив депутатам від «Слуги народу» частіше перечитувати передвиборчу програму Президента Володимира Зеленського, тому що їх дії кардинально з нею розходяться. Про це політик сказати в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

Народний депутат нагадав, з чого починається програма Володимира Зеленського, з якої він у 2019 році йшов на вибори і завдяки якій виграв їх.

"З чого починається програма Зеленського? "Я розповім вам про країну своєї мрії-там, де будуть стріляти тільки на весіллях і днях народження". Але в Україні продовжують стріляти на Сході. В Україні немає політичної волі це зупинити. Далі:"я розповім вам про країну, де головною проблемою для молодої сім'ї буде вибрати, де жити – за містом або в місті". Але сьогодні в бюджеті йде скорочення коштів на молодіжне будівництво. Я особисто з народним депутатом України Медведчуком Віктором Володимировичем вніс поправку до проекту бюджету 2022 року: не скорочувати кошти, а додати кошти на молодіжне будівництво. Бюджетний комітет відхилив цю правку, в залі також проголосували за відхилення цієї правки - це справжня позиція "Слуги народу" і влади. Зеленський писав, що мріє про країну, де бабуся не отримуватиме інфаркт від отриманої платіжки, але більшість громадян сьогодні отримуватимуть не тільки інфаркт, а й інсульт від рахунків», – зазначив парламентарій.

Загородній підкреслив, що саме Віктор Медведчук, який зараз піддається кримінальному і політичному переслідуванню з боку чинної влади на чолі з Президентом Зеленським, запропонував реальний робочий план відродження України.

"Людина, проти якої вони розв'язали репресії-Віктор Володимирович Медведчук, - давно запропонувала українському суспільству план відродження України, план виходу України з економічної, політичної та розумової кризи. Це мирний план врегулювання ситуації на Сході України і практичні кроки в цьому напрямку через парламентську групу "нормандського формату". Це підтримують в Європі, але не підтримує українська влада. Люди повинні дати оцінку, хто є хто і хто в чому зацікавлений", - сказав політик.

Популярні новини зараз

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Злата Огнєвіч виправдалася за свій вибір на "Холостячці" і пообіцяла показати правду: "Не хочу задовільняти"

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще

Також він зазначив, що ще одна ініціатива Віктора Медведчука, яку відкидає влада, – це налагодження економічних відносин з Росією.

"Інші кроки Віктора Володимировича Медведчука для вирішення проблемних питань з Російською Федерацією - в тому числі зняття економічних санкцій, відродження економічного співробітництва. Від цього виграє Україна. Але для того, щоб Україна виграла, потрібно докорінно змінити українську владу», – констатував Юрій Загородній.

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=CsocmHt4uIM

Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами