Влада нічого не зробила для підвищення довіри власних громадян до процесу вакцинації. Як результат: все, що б влада не говорила, піддається сумніву. Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії " опозиційна ПЛАТФОРМА - за життя» Вадим Рабінович, коментуючи в програмі «година Голованова» на телеканалі «Україна 24» ситуацію, яка склалася навколо вакцинації у зв'язку з епідемією COVID-19.

"Трохи новітньої історії: спочатку ми" робили власну вакцину» і «перемагали коронавірус», потім взяли виділені Верховною Радою «ковидні»гроші і "закатали мільярди в асфальт". У нас було півроку сезонного перепочинку, які влада могла використовувати для обладнання госпіталів, забезпечення киснем і всім необхідним лікарень і хворих. Але влада продовжувала робити дороги, примовляючи при цьому: «швидкі допомоги» будуть швидко їздити до хворих... був такий собі свято божевілля!..» - обурився політик.

Співголова ОПЗЖ нагадав, що як народний депутат подав десятки запитів з вимогою пояснити, на які цілі витрачаються «ковидні» кошти.

Вадим Рабінович
Вадим Рабінович

Популярні новини зараз

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

«Я написав більше десяти депутатських запитів з вимогою пояснити мені – народному депутату України, – куди йдуть гроші. Я ні в якому разі не хочу нагнітати, але сьогодні в країні катастрофа! Зараз влада вимагає від населення швидкої вакцинації. Але тут хочеться запитати: А що ви зробили для того, щоб вам вірили? Спочатку привезли незрозумілу вакцину, яку собакам і кішка не колють, потім Степанов (Максим Степанов – екс-міністр охорони здоров'я – ред.) заплатив мільярд за якусь вакцину, яку ніхто не бачив (і кримінальну справу досі не порушено). Потім привезли Pfizer, який зберігається при температурі -80 градусів, але в Україні її і зберігати ніде! Так, посольство США передало один холодильник для зберігання вакцин, але він напевно "пішов" для чиновників і офісу Президента, і все!» - обурився Вадим Рабінович.

Народний депутат підкреслив, що нікого не агітує ні «за», ні «проти».

«Але я знаю одне: влада нічого не зробила для того, щоб підвищити довіру власних громадян до процесу вакцинації. Все, щоб влада не говорила, вже піддається сумніву, а мова, нагадую, йде про життя людей! Марафони в Києві проводять, додаткові поїзди до Одеси пускають і кажуть, що, мовляв, активно борються з ковідом. Масовими скупченнями людей? Це так називається ваша боротьба?!» - поцікавився політик.

"Але і це не все, – продовжив Вадим Рабінович, – в Україні на профілактику зупинилися два заводи з виробництва медичного кисню. Чомусь 2-3 місяці тому, в сезон спаду заражаемости, вони зупинитися не могли, А тепер – можна! Тупість!..»

Велике питання викликає також пропозиція влади українцям робити чи не щодня тести на COVID-19.

«А ви знаєте, що один тест коштує 500 гривень?.. Мій родич, живучи в Німеччині, сидить через карантин будинку і отримує 5000 євро. Ця держава підготувала "подушку" для своїх людей, а у нас все закривають і нічого не дають натомість! Ще й дивуються, що covid-сертифікати підробляють...», - обурився парламентарій.

Також він закликав владу припинити експерименти над країною, над народом.

"Сьогодні необхідно припинити експерименти над країною, над народом. Треба відновити систему охорони здоров'я, яку зруйнувала Супрун і її сподвижники, вибачитися перед тими, кого вигнали з медицини, викинути на вулицю тих, хто все розікрав ще і зажадав для себе звання «Героя». Нарешті нам треба зрозуміти, що патріотизм - це не висмоктування крові зі свого народу, не викладання тризубів з сала, а це дії, які допомагають народу відчувати себе захищеним, а країні – жити і розвиватися!» - резюмував Вадим Рабінович.

Редакція може не розділяти думку автора висловлювань