Метінвест – міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, і Danieli, провідний світовий виробник обладнання для металургії, підписали меморандум про взаєморозуміння щодо розвитку та впровадження технологій для виробництва "зеленої" та низьковуглецевої сталі.

Зокрема, ці технології будуть застосовуватися в прокатному сегменті виробництва сталі для зниження викидів CO2, використання CO2 і оптимізації енергоспоживання.

У рамках співпраці компанії вивчать можливості фінансування науково-дослідних проектів через механізм фінансування Horizon Europe, а також проектів з декарбонізації в рамках інноваційного фонду Європейського Союзу та за рахунок коштів системи торгівлі викидами.

Підписання Меморандуму-важливий крок для Метінвесту у вивченні можливостей застосування передових технологій для скорочення негативного впливу на навколишнє середовище від виробництва сталі. Для Danieli співпраця прискорить розвиток технологій для екологічно безпечних "зелених" металургійних комбінатів компанії.

Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков:

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

- За останнє десятиліття Метінвест багато працював над тим, щоб скоротити свій вуглецевий слід. Ми прагнемо до екологічності бізнесу та інвестуємо час і гроші, щоб знайти ефективний шлях до декарбонізації.

Я впевнений, що інноваційні технологічні рішення Danieli в цій сфері допоможуть прискорити наше прагнення стати виробником сталі з низьким рівнем викидів.

Генеральний директор Danieli Джакомо Марески Даніелі:

- Екологічна безпека-основа виробничого процесу і проектування обладнання Danieli. ДОСЛІДЖЕННЯ І РОЗРОБКИ Danieli спрямовані на пошук нових рішень для виробництва якісної продукції з меншими витратами енергії і більшою продуктивністю. В результаті отримуємо ефективність і гнучкість виробництва, а також більш високий рівень безпеки. Все це призводить до зниження операційних витрат, скорочення викидів і більш оперативної реакції на вимоги ринку, дозволяючи замовникам бути на крок попереду.

Ми націлені на ефективну підтримку компанії Метінвест за допомогою технологій Green Metal, що забезпечують екологічне виробництво протягом усього виробничого циклу.

Метінвест - вертикально інтегрована група гірничо-металургійних компаній, що управляє кожною ланкою ланцюжка поставок-від видобутку і переробки залізної руди і вугілля до виробництва і реалізації напівфабрикатів і готової металопродукції. У структуру Групи входять видобувні і металургійні підприємства в Україні, ЄС, Великобританії і США, а також мережа продажів з охопленням всіх ключових світових ринків. Стратегічна мета Метінвесту-стати провідним вертикально інтегрованим виробником сталі в Європі, що забезпечує, незважаючи на циклічність ринків, стійкі показники зростання і прибутковості, а також прибутковості інвестицій вище галузевих стандартів. У першому півріччі 2021 року виручка групи склала 8,5 млрд доларів США, а рентабельність за показником EBITDA – 45%.

Danieli - провідний виробник обладнання для металургійної галузі. Портфель компанії включає обладнання для виробничих процесів, починаючи від відновлення залізної руди і закінчуючи лініями обробки сортового і листового прокату. Danieli розробляє та вдосконалює технологічні процеси для скорочення викидів парникових газів, підвищення енергоефективності та зменшення впливу на навколишнє середовище.