Пропозиція президента України Володимира Зеленського про зростання прокачування газу є запізнілою і недоговороздатною. Але треба шукати можливості відновлення економічних відносин з РФ, повідомляє 112.ua.

Про це голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

"І те, що сьогодні Зеленський запропонував збільшити прокачування через нашу трубу на 50%. Пропозиція абсолютно правильна, тільки тут питання полягає в тому, що це кому він пропонує? Якщо він пропонує європейцям, то європейці-це зробити не можуть, якщо він це пропонує росіянам, то росіяни повинні на це погодитися, погодяться чи ні – я не знаю", – сказав він.

Політик підкреслив, що той газ, який Україна могла відбирати і підписувати договори з Європою, що вона нібито в Європі купує, "ось такі потенційні можливості для України сьогодні згасають".

Популярні новини зараз

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Сестра на годину: українська школярка вигадала, як заробити у вільний від навчання час

"Тебе нема": Іван Дорн різко перейшов на українську і заговорив словами Святослава Вакарчука з "Океан Ельзи"

Показати ще

"І тому, це пропозиції є запізнілим, тому, на мій погляд, воно є недоговороздатним, тому що сьогодні Росія, мабуть, зацікавлена в запуску Північного потоку 2, не збільшенням, прокачуванням через ГТС України. Але домовлятися треба, пропонувати треба, треба шукати спільні сьогодні можливості, для розвитку торговельно-економічних відносин. Це до речі те, про що говорять представники Нашої партії, про те, що записано в програмі нашої партії, про те, що відновлення торговельно-економічних відносин з Росією – це головний сьогодні фактор, який може вплинути на розвиток України", – зазначив парламентарій.

Він підкреслив, що енергетична криза сьогодні – це не тільки криза поставок газу.

"І енергетична криза, а це криза сьогодні не тільки поставок газу, вартості газу, зростання житлово-комунальних тарифів - це ще й вугілля, якого немає, це ще й електроенергія, якої недостатньо. Це все те, що може бути компенсовано або все, що може бути усунуто за рахунок, саме, відновлення торговельно-економічних відносин з Росією", – додав політик.

"Але як бачимо в планах цієї влади, яку очолює пан Зеленський, таких прожектів або реальних проектів не існує, ну а пропозиція заради піару, ну що ж треба спробувати це зробити реальністю. Буде це вигідно Україні? Безумовно буде вигідно Україні, але чи зможе він домовитися залишається питанням", - констатував Медведчук.

Редакція може не розділяти думку автора висловлювань