Керівники та члени партії "Опозиційна платформа - За життя» привітали українців з 77 річницею з дня визволення України від фашистських загарбників та взяли участь в урочистих заходах з нагоди цієї пам'ятної дати.

Так, голова політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктор Медведчук у своєму привітанні запевнити українців, що їх опозиційна політсила збереже історичну пам'ять і вважає своїм священним обов'язком захистити її від зазіхань тих, хто намагається спотворити історичну правду.

"Дата 28 жовтня для всіх українців стала символом гордості, мужності і відваги. Наш народ заплатив занадто високу ціну за перемогу над фашистськими загарбниками, - написав Віктор Медведчук. - Подвиг покоління переможців неоціненний - і тих, хто кував перемогу в тилу, і тих, хто в цей час ризикував своїм життям на передовій, і тих, хто пізніше відновлював зруйновані запеклими боями міста, з руїн відбудовував країну. А трагічні події тих далеких днів залишаються однією з найбільш героїчних сторінок в історії України».

Також відбулася урочиста хода в Парку Вічної Слави в Києві та покладання квітів до Вічного вогню на могилі Невідомого солдата.

Популярні новини зараз

Олена Зеленська назвала найнебезпечніші фактори, які руйнують тисячі родин в Україні: "Ви не самі"

Новий прожитковий мінімум: скільки українці почнуть отримувати пенсій, зарплат та соцвиплат з 1 грудня

Доведеться мазати маргарин? Українцям розкрили очі на нові цінники вершкового масла, до кінця року піднімуть ще на 15%

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще

«Ми прийшли сюди, щоб вшанувати пам'ять загиблих, вшанувати пам'ять тих, хто захищав Радянський Союз, Україну і нас з вами від фашистів. Слава цим людям, слава загиблим! - заявити народний депутат України, співголова політичної партії "опозиційна платформа - за життя" Вадим Рабінович. - Земля України окроплена кров'ю дідів і прадідів майже всіх, хто живе сьогодні в нашій країні... це було під час Великої Вітчизняної війни. Я нагадую для тих, хто намагається назвати це інакше. Ми зобов'язані пам'ятати це і в серці, і в голові і не допускати виникнення фашизму в нашій Україні».

Народний депутат фракції "опозиційної платформи - за життя" Ілля Ківа також нагадавши, що український народ безмежно вдячний визволителям від фашистських загарбників і висловив упевненість, що нинішнє покоління не допустить відродження ідей фашизму і нацизму на українській землі.

"Цей день звільнення нашої Батьківщини від фашистської чуми залишиться одним з головних свят країни і народу. Ми з глибокою вдячністю прийшли сюди... з покоління в покоління ми будемо передавати пам'ять про цю велику дію і цього ніхто не зможе змінити. Як би сьогодні не намагалися політичні аферисти переписати історію, як би не намагалися осквернити пам'ять про визволителів і популяризувати нацизм, - сказав він. - Ми, народ України, завжди будемо нести в серці пам'ять і гордість за людей, які захистили нашу землю, дарували нам життя».

У свою чергу народний депутат фракції "опозиційної платформи - за життя" Віктор Чорний зазначити, що кожна нова влада повинна пам'ятати основний урок Великої Вітчизняної війни.

«Найстрашніше, що може бути, - це війна. Будь-яка влада, зобов'язана не допустити цю війну. Президент, як гарант Конституції, повинен не допустити загибелі громадян України. І це є найбільшою ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ влади перед своїм народом, - сказав він. - Ми прийшли в Парк Слави, щоб нагадати всім, в першу чергу владі, що їх основне завдання – мирним, дипломатичним шляхом домовитися з усіма, виконати взяті Україною на себе зобов'язання – Мінські угоди. І якщо ця влада не в змозі зупинити війну, то вона повинна піти».

"Це велике свято, про яке всі повинні пам'ятати в нашій країні. Народ, який не знає своєї історії – не має майбутнього. Україна повинна дбати про свою історію. Незважаючи на те, що за попередньої, за нинішньої влади робляться спроби переписати історію, заборонити саму назву «Велика Вітчизняна війна», - зазначив в ході урочистих заходів народний депутат від «опозиційної платформи - за життя» Юрій Загородній. - Мені, як історику, стає боляче від того, як невігласи від влади втручаються сьогодні в історію України, здійснюючи моральний злочин перед суспільством, перед народом».

А керівник молодіжного крила "опозиційної платформи - за життя" Артем Марчевський зазначив: незважаючи на всі старання спочатку попереднього режиму, а тепер – і нинішньої влади, квітів у пам'ятників воїнам-визволителям менше не стає. Значить, українці шанують цю пам'ятну дату, несуть її в собі і передають з покоління в покоління.

Крім цього, урочисті заходи з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників, організовані регіональними відділеннями молодіжного крила партії «опозиційна платформа – за життя», були проведені і в інших містах України.

Наприклад, в Миколаєві відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника Ольшанцам.

"Сьогоднішній політичний режим намагається стерти це свято з наших умів. Але ми повинні зберегти пам'ять про ті героїчні вчинки, які вчинили наші предки і в їх особі весь наш народ в ім'я свободи, честі і благополучного життя», - заявила глава Миколаївської організації молодіжного крила «опозиційної платформи – за життя» Наталія Хорошевська.

У Мукачеві молоді члени партії та прихильники ОПЗЖ поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам. У Харкові вшановували ветеранів і вшановували пам'ять визволителів біля Меморіалу Слави.

https://www.youtube.com/watch?v=92eordx4TM4

https://youtu.be/TA2NY3qAuAk?t=7

https://pnk.tv/news/2021/10/28/den_vyzvolennia_ukrainy_vid_fashystskykh_zaharbnykiv_nazavzhdy_zalyshytsia_odnym_iz_holovnykh_sviat_krainy_ta_narodu_illia_kyva_1020645

https://www.youtube.com/watch?v=WNZ5wPVFSmk

https://zagittya.com.ua/news/novosti/viktor_medvedchuk_pozdravil_ukraincev_s_dnem_osvobozhdenija_ukrainy_ot_fashistskih_zahvatchikov.html

Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами