Свою думку вона висловила у програмі Сергія Дойка «Особистість».

«Ми з Дмитром Гордоном робитимемо все, щоб Саакашвілі вийшов на волю і зберіг здоров'я. Таких лідерів та реформаторів, як Саакашвілі, у світі можна порахувати на пальцях. За спиною у нього величезний результат. Саакашвілі зробив зі злиденної, корумпованої Грузії справжнє диво. І коли він поїхав на Батьківщину, то розумів, чим йому це загрожує. Він сам за кілька днів до цього, на економічному форумі у Польщі, казав мені, що збирається до Грузії», - розповідає гостя програми.

За її словами, грузинський експрезидент розумів, що його там можуть не лише посадити, а й вбити.

«Саакашвілі тоді сказав: адже я не політик, я революціонер. Він розумів, що повинен бути з грузинським народом, і не міг вчинити інакше. Це не раціональна історія, там складно знайти якийсь розрахунок. Я вважаю, зараз весь світ має піднятися для того, щоб витягти Саакашвілі з в'язниці», - робить висновок Олеся Бацман.

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Перетрусіть ваші заначки: з 1 серпня Нацбанк вилучає з обігу популярну купюру Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше заарештований експрезидент Грузії написав листа меру Львова Андрію Садовому.

Також Знай.ua повідомляв, що Михайлу Саакашвілі у грузинській в'язниці довелося зробити переливання крові.