Держекоінспекція виявила на ПП «Олександрія-Еко 2019» відсутність системи захисту ґрунтових вод, вилучення та знешкодження фільтрату під час складування сміття на земельній ділянці, а також засмічення територій. Триває кримінальне провадження.

Він зазначив, що спершу під час позапланової перевірки цього підприємства ДЕІ Придніпровського округу виявила, що на підприємстві не обладнані системи захисту ґрунтових вод, вилучення та знешкодження фільтрату. За це порушення інспектори розрахували понад 1,7 мільйона гривень збитків.

«В той же час органи Нацполіції здійснювали кримінальне провадження стосовно ПП «Олександрія-Еко 2019». Вони залучили фахівців ДЕІ для проведення екологічної експертизи, під час якої було встановлено засмічення земельної ділянки площею більше 1 гектара. Збитки склали майже 500 тисяч гривень», - зазначив Андрій Мальований.

Обидві претензії вже спрямовані підприємству для добровільного відшкодування.

«Наразі триває кримінальне провадження, адже порушення, виявлені на підприємстві, містять ознаки злочинів, визначених статтями 239 (забруднення земель речовинами, відходами) та 242 (порушення правил охорони вод) Кримінального кодексу», - підкреслив Андрій Мальований.

Популярні новини зараз
Грошей може не вистачити: попри літній сезон, в Україні злетіли в ціні перець, огірки та кабачки Донька відомої чернівчанки 20 хвилин безжалісно вбивала маленького сусідського песика Українців готують до не кращого сценарію: фахівець пояснив, чи чекати долар по 50 гривень Колишня Позитива з "Время и Стекло" показала, як доводиться спати на тротуарах: "Люблю життя"
Показати ще