Держекоінспекція виявила на ПП «Олександрія-Еко 2019» відсутність системи захисту ґрунтових вод, вилучення та знешкодження фільтрату під час складування сміття на земельній ділянці, а також засмічення територій. Триває кримінальне провадження.

Він зазначив, що спершу під час позапланової перевірки цього підприємства ДЕІ Придніпровського округу виявила, що на підприємстві не обладнані системи захисту ґрунтових вод, вилучення та знешкодження фільтрату. За це порушення інспектори розрахували понад 1,7 мільйона гривень збитків.

«В той же час органи Нацполіції здійснювали кримінальне провадження стосовно ПП «Олександрія-Еко 2019». Вони залучили фахівців ДЕІ для проведення екологічної експертизи, під час якої було встановлено засмічення земельної ділянки площею більше 1 гектара. Збитки склали майже 500 тисяч гривень», - зазначив Андрій Мальований.

Обидві претензії вже спрямовані підприємству для добровільного відшкодування.

«Наразі триває кримінальне провадження, адже порушення, виявлені на підприємстві, містять ознаки злочинів, визначених статтями 239 (забруднення земель речовинами, відходами) та 242 (порушення правил охорони вод) Кримінального кодексу», - підкреслив Андрій Мальований.

Популярні новини зараз
Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще