Група "Метінвест" на тлі стрімкого зростання епідемії коронавірусу в Україні буде поставляти дефіцитний кисень в лікарні відразу чотирьох регіонів України, місцева влада яких заявила про нестачу кисню.

Кисень безкоштовно буде направлений в Чернігівську та Херсонську області. Раніше Метінвест повідомив, що поставить 300 тонн кисню медустановам Харкова і Києва.

"По всій країні зростає кількість хворих коронавірусом і наявність кисню в лікарнях має першочергове значення для їх подальшого одужання. Сподіваємося, що оперативність наших дій, готовність всіма силами допомагати медикам дозволить зупинити поширення коронавірусу і зберегти життя і здоров'я українців", - заявив генеральний директор Групи "Метінвест" Юрій Риженков.

Кисень для медиків Харківської області нададуть металургійні комбінати Запоріжсталь і Азовсталь, а також Дніпровський коксохімічний завод. На сьогоднішній день з 260 тонн вже поставлено 180 тонн.

Лікарням Херсонської області 500 тонн рідкого кисню поставить ММК імені Ілліча.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Також ММК імені Ілліча безоплатно і в повному обсязі забезпечує життєво необхідним киснем медустанови Маріуполя і Покровська.

Всього з січня по жовтень 2021 року в ці міста було передано 653,2 тонн рідкого і 166,5 тисяч кубометрів газоподібного кисню.

Крім того, з початку пандемії Метінвест інвестував 72 млн гривень у будівництво, утримання та обслуговування кисневої інфраструктури Маріуполя, що дало можливість облаштувати майже 700 лікарняних ліжок з прямою подачею кисню.