Якщо зараз не вирішити питання з нестачею вугілля в Україні, то його не буде і взимку. Про це заявив голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат Віктор Медведчук, трансляцію вів "Перший Незалежний", повідомляти 112.ua.

"Якщо нічого не робити, опустити руки, тоді вугілля, газу, електроенергії за необхідною ціною не буде не тільки сьогодні-завтра, але і в грудні-січні. Тому треба сьогодні на професійному рівні змінювати ситуацію в інтересах України. Треба домовлятися за вугілля, за електроенергію, вирішувати проблеми з газом. Якщо не вирішувати сьогодні, це означає, що вони не будуть вирішені не завтра, не післязавтра.

Коли ми говоримо про вугілля, теж розуміємо, що влада Зеленського або Порошенка не розуміла, якщо взяти імпорт, що становить основу поставок вугілля в Україну. Якщо взяти імпорт вугілля на сьогодні, то в цьому імпорті 64% - російське вугілля, тільки 20% американське і 10% - вугілля з Казахстану. Іншого вугілля немає. Вчора, позавчора, три місяці тому, рік тому влада не усвідомлювала, що є основне джерело постачання вугілля з Росії. І треба робити так, щоб ці поставки були стабільними. Якщо влада цього не розуміє, то ми зіткнемося з тим – ми, населення України, – коли буде нестача енергетичних ресурсів. Тим більше в осінній-зимовий період. Що є в квадраті страшніше за своїми наслідками для наших громадян, для наших людей", - зазначив Медведчук.

Редакція може не розділяти думку автора висловлювань

Популярні новини зараз

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Катя Осадча у "весільній" сукні закохала у себе Юрія Горбунова ще раз: "Це було яскраво"

Слава Дьомін показав справжніх переможців "Танців з зірками": точно не Артур Логай, і навіть не фіналісти

Дайвери натрапили на гігантського морського хробака - майже як в "Дюні"

Показати ще