Про це пише портал 112. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

На цьому акцентував увагу народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Василь Німченко, відповідаючи в ефірі" Першого Незалежного " на питання, чому представники ОРДЛО заявили, що вони готові вести переговори тільки з лідером опозиції.

"Перш за все, це те, що біля витоків цих процесів стояв якраз Віктор Медведчук, як член гуманітарної групи, однієї з чотирьох на Мінських переговорах, які були сформовані ще в 2014 році і працювали в 2014-2015 рр.рівновіддаленість Віктора Медведчука сприймалася нашими громадянами, українцями, які живуть на підконтрольній території, тому що він не ділив людей на" ватників і українців", і це вони бачили. Віктор Медведчук як ніхто займався програмно і стратегічно предметом повернення незаконно утриманих людей і військовополонених", - зазначив політик.

Німченко нагадав, що одним з вагомих результатів роботи в цьому напрямку було повернення героя України - Надії Савченко.

Популярні новини зараз

Поліклініки запрацюють за новим "погодинним" графіком: кому не доведеться стояти в чергах

Тоня Матвієнко показала, хто в них вдома головний: підкоряється навіть Арсен Мірзоян

Новий прожитковий мінімум: скільки українці почнуть отримувати пенсій, зарплат та соцвиплат з 1 грудня

Доведеться мазати маргарин? Українцям розкрили очі на нові цінники вершкового масла, до кінця року піднімуть ще на 15%

Показати ще

"Цілий центр був створений Віктором Володимировичем, який займався цим питанням. Люди все це розуміли: що виходили на родичів загиблих в Росії, розмовляли з ними, вели переговори, бували в Кремлі і вирішували питання... Він (Віктор Медведчук - ред.) сотнями виводив звідти (з ОРДЛО, - ред.) безпосередньо сам або разом з представниками правоохоронних органів. Це загальновідомі факти", - підкреслив нардеп.

При цьому Німченко додав, що для Віктора Медведчука завжди головними були люди, громадяни України, які повинні повернути в сім'ї.

"Це була його місія, це була його громадянська позиція", - підсумував політик.