Про це повідомляти видання enkorr з посиланням на результати торгів в системі ProZorro.

За розрахунками видання, фіксована маржа компанії Коломойського, яка надалі буде автоматично приплюсовуватися до котирувань ДП в порту Роттердама або Генуї за 10 днів до отримання рознарядки, складе $56-58/т.

Крім чистого заробітку компаній, включає в себе витрати на доставку в Україну.

За цією формулою в поточному році "Укрзалізниця" закупила 132 тис.т дизельного палива. З них 52 тис. т поставив Кременчуцький НПЗ Коломойського.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" з лютого 2019 року закуповує дизпаливо за формулою з прив'язкою до європейських котирувань.

Популярні новини зараз
Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

У 2016-2019 рр.діяла формула «Роттердам+» для вугілля. Вона встановлювала прогнозну вартість електроенергії виключно для промислових споживачів. Формулу скасували 1 липня 2019 року з введенням ринку електроенергії, після цього ціна вугілля та електроенергії для непобутових споживачів зросла. Заводи Коломойського єдині в країні вважають себе постраждалими від формули і оскаржують закриття справи в суді.

З травня 2021 року ціни на бензин і дизпаливо на АЗС також встановлюються за формулою аналогічною до «Роттердам+».