Високий рівень госпіталізації серед хворих і гостра потреба в кисневій терапії – відмінні риси четвертої хвилі пандемії в Україні.

Лікарі підкреслюють: в таких умовах вкрай важливо забезпечувати стабільні поставки медичного кисню в лікарні.

Свій істотний внесок у порятунок життів роблять металурги: підприємства Групи Метінвест щодоби відвантажують до 80 тонн медичного кисню. Про це в прямому ефірі "Україна 24" заявив генеральний директор комбінату "Запоріжсталь" Групи Метінвест Олександр Мироненко.

- Ми не можемо стояти осторонь від загальної ситуації, яка зараз склалася в країні, тому відразу ж і Фонд Ріната Ахметова, і підприємства Групи Метінвест, в яку входить комбінат «Запоріжсталь», відгукнулися на поклик про допомогу медиків і почали передавати кисень. На даний момент ми сумарно щодоби відвантажуємо до 80 тонн кисню, і цей темп плануємо витримувати стільки, скільки буде потрібно для повного забезпечення лікарень, – підкреслив Олександр Мироненко.

За його словами, чистота кисню виробництва "Запоріжсталі" становить 99,7%, що дозволяє використовувати його в якості медичного лікарського засобу. Висока якість кисню "Запоріжсталі" підтверджена реєстраційним свідоцтвом Міністерства охорони здоров'я України на виробництво рідкого кисню для використання його в якості медичного лікарського засобу, виданим підприємству на початку квітня поточного року.

Популярні новини зараз
Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Спека не завадить: як заснути навіть у найгарячіші ночі Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

- Медичний кисень високої якості металурги Метінвесту безкоштовно відправляють до лікарень Запорізької, Дніпропетровської, Київської, Харківської, Херсонської, Чернігівської, Донецької, Житомирської, Хмельницької областей. Всі лікарні, які звертаються з проханням про кисень – отримують його повною мірою, для нас це вкрай важливо, – акцентував топ-менеджер підприємства.

Зараз Група Метінвест спільно з Міністерство охорони здоров'я розробляють плани поставок кисню на найближчі два місяці.