Про це заявив депутат 8 скликання ВР Дмитро Добродомов, коментуючи ініціативу ряду облгазів, які належать олігарху Дмитру Фірташу, підвищити тариф на розподіл блакитного палива у 2-4 рази.

«У нього (прем’єр-міністра – Ред.) була обіцянка вдвічі зменшити тарифи. А стримати – це вже була наступна обіцянка», - нагадав Добродомов у ефірі телеканалу «Україна 24».

Він зазначив, що якщо влада поступиться вимогам облгазів і підвищить тариф на розподіл газу в кілька разів, це призведе до значного зростання цін на газ для споживачів, у тому числі побутових. В такому разу влада має визнати, що не виконала обіцянки.

«Так чи інакше доведеться шукати аргументи, якщо до цього ви всім розповідали, що у вас це жодним чином не позначиться на платіжках. Я взагалі після такої обіцянки вже сьогодні просто писав би заяву на відставку, і в принципі розписувався би в своїй повній некомпетентності або своїй брехні», - сказав Добродомов.

Раніше політолог Світлана Кушнір заявила, що підвищення тарифу на розподіл газу, яке планує Фірташ, спровокує кризу неплатежів населення за комунальні послуги. На її думку, в ситуацію має втрутитись уряд та Антимонопольний комітет.

Популярні новини зараз
В Україні знову сильно подорожчало м'ясо: скільки коштуватиме курятина і свинина Молодий бойфренд Ані Лорак Єгор Гліб кинув її через гроші, менеджер Кіркорова злив усе: "Не потрібна йому, як жінка" На Новий рік без "Олів'є": ціни на курячі яйця злетіли до небес, тепер тільки буряки з часником Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Нагадаємо, нещодавно низка облгазів, якими володіє олігарх Дмитро Фірташ, подали проекти розрахунків тарифів на розподіл природного газу у 2022 році, якими передбачається їх підвищення від 61% до 443%, пояснюючи це різким зростанням ринкової ціни природного газу. В результаті такого підвищення вартість одного кубометра палива для українців зросте від двох до майже восьми гривень.

Водночас в Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг зазначили, що обґрунтованість таких проектів буде ретельно перевірена, адже регулятор затверджує не бажані тарифи і наміри окремих компаній, а виключно економічно-обґрунтовані тарифи.