Про це говориться у повідомленні НЕК "Укренерго".

«2 листопада, у зв'язку з дефіцитом потужності в ОЕС України, компанія змушена активувати аварійну допомогу з Білорусі. Причинами дефіциту потужності є підвищена аварійність на енергоблоках ТЕС в період сезонного зростання споживання. При цьому 2 листопада спостерігалося суттєва переробка на ГЕС і зниження генерації відновлюваними джерелами енергії», - йдеться в повідомленні компанії.

Нагадаємо, 2 листопада з 14.00 в рамках договору про надання аварійної допомоги Білорусь почала постачання електроенергії в енергосистему України потужністю 500 МВт.

Аварійна допомога була надана на тлі дефіциту вугілля на державних ТЕС, через який кожен другий блок держкомпанії «Центренерго» не працює через брак вугілля.

Запас вугілля на державних ТЕС становить менше 100 тис. т, що нижче мінімально гарантованого рівня.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: можливість ядерного удару путіна, гідний удар України по лукашенку та "сюрпризи" опалювального сезону 22/23 У "Нафтогазі" дали пораду українцям, як вигідніше споживати газ та платити менше Путін може завдати ядерного удару: розвідка звітувала про можливі цілі Індія і Китай поставили путіну ультиматум щодо України: "Він це інтерпретував по-своєму"
Показати ще

Протягом вересня – жовтня Державні ТЕС працювали в мінімальному складі обладнання-по 1 енергоблоку на кожній електростанції.