"Одеська справа" - приклад того, коли конкретні правоохоронні органи фактично відпрацьовують політзамовлення і в цілому нехтують правами місцевого самоврядування. Про це на своїй сторінці написав відомий український політолог Володимир Цибулько.

"Якщо знати Одеську кон'юнктуру, то можна простежити чітку лінію поведінки НАБУ і САП, які вже не в перший раз намагаються усунути команду «Довіряй справам» від керівництва містом»,- написав експерт.

За словами цибулька, представлені під час останнього судового процесу прокуратурою «докази» дійсно не містять жодних фактів порушень. Про це йдеться і в оприлюдненій заяві Ради партії «Довіряй справам» про спроби дискредитації політсили з боку органів НАБУ і САП.

"Слід нагадати, що лідером партії є голова міста Геннадій Труханов, а сама політична сила має велике кількісне представництво в місцевих радах» - написав політолог.

За словами цибулька,» Одеська справа " - тривожний дзвіночок для всіх партій, представлених у місцевих радах.

Популярні новини зараз
Зірка "Дизель шоу" Єгор Крутоголов передав ЗСУ корисний презент для відплати окупантам: "До перемоги" Знищення білоруської військової та стратегічної інфраструктури: якою буде відповідь на агресію Лукашенка Куди і коли "кине" мобіків путін з білорусі і які міста під загрозою: прогноз експерта Путіна назвали справжнім агентом ЦРУ: робить все для розвалу Росії
Показати ще