Шахти ДТЕК Енерго в січні-жовтні ввели в експлуатацію 23 нових лави, добувши 13,7 млн тонн вугілля.
Про це йдеться в повідомленні компанії.
«У січні-жовтні цього року на шахтах ДТЕК Енерго видобули 13,7 млн т вугілля марки «Г». Для забезпечення стабільного безперервного видобутку за цей період на шахтах компанії ввели в роботу 23 нових лави. Тільки в жовтні на шахтах компанії було видобуто понад 1,4 млн т палива і запущені 2 нових лави», - йдеться в повідомленні.
До кінця року компанія планує забезпечити видобуток 17 млн тонн вугілля і запустити ще 6 лав.
"Компанія" ДТЕК Енерго "забезпечує істотний внесок в енергонезалежність України, тому зараз на плечах українських гірників ще більше відповідальності. Стартував опалювальний сезон і разом з енергетиками потрібно забезпечити світло і тепло в будинках мільйонів наших співвітчизників», - цитує прес-служба слова Ільдара Салєєва.
Станом на 2 листопада запаси вугілля на складах ТЕС ДТЕК склали 403 тис.т. поповнення запасів відбувається як за рахунок власного видобутку, так і завдяки імпорту.
У жовтні ТЕС» ДТЕК Енерго " працювали максимальним складом обладнання – по 28-30 блоків. Крім того, компанія екстрено відвантажила майже 50 тис.т вугілля для потреб «Центренерго» і «Донбасенерго», які відчувають гострий дефіцит вугілля.