Про це заявив народний депутат, перший заступник голови комітету парламенту з питань енергетики Олексій Кучеренко.

«У нас просто банально не вистачає своєї генерації. Вірніше, станції є, але теплові станції не завантажені вугіллям, вони не змогли закупити цього вугілля. Не змогли закупити, тому що у них немає на це грошей, тому що їм штучно стримувала тариф Нацкомісія з регулювання енергетики», - повідомив нардеп в ефірі телеканалу «Україна24».

Нардеп закликав владу вирішити ситуацію з простоєм державних ТЕС і не допустити відключень споживачів.

"Це (поставки з Білорусі-прим.) погано політично, але треба рятувати населення і треба рятувати наше виробництво. Тому що якщо зараз почнуться перебої з електроенергією, графіки подачі електроенергії, віялові відключення, то збитки взагалі будуть катастрофічні. У тому числі і населення залишатиметься без світла», -додав нардеп.

Нагадаємо, 2 листопада "Укренерго" визнало неможливість балансувати енергосистему без допомоги з Білорусі

Популярні новини зараз
Головне за 29 січня: новий курс валют, скандал в Ощадбанк, космічні суми в квитанціях, Ані Лорак спалилась Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: коли чекати на підвищення у 2023 році Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро
Показати ще

"Укренерго" запросила аварійну допомогу з Білорусі. Причиною стала майже повна зупинка державних ТЕС, зниження виробництва відновлюваними джерелами енергії та дефіцит потужності приватних ТЕС.