Про це повідомляється на сайті Державної екологічної інспекції України.

Тероргани Держекоінспекції протягом минулого тижня провели 984 перевірки та склали 1172 протоколи про адміністративні правопорушення.

Найзбитковішими стало порушення, виявлене на ПрАТ «АК Київводоканал». Інспекція Столичного округу пред'явила підприємству претензію на суму 24,2 млн грн за забір підземних вод з артезіанських свердловин без спеціального дозволу на користування надрами.

Також значних збитків завдано внаслідок незаконного користування надрами:

ТОВ «Агробуд-Сервіс» (видобування цегельної сировини (суглинок) – збитки 5,5 млн грн, ДЕІ готує матеріали для передачі до правоохоронних органів;

Популярні новини зараз
Готуйтеся бігти в магазини: які 3 категорії продуктів скоро різко здешевшають, але ненадовго ПриватБанк зніматиме з вас гроші: хто не дорахується зарплати Українцям можуть анулювати частину боргів за комуналку: кому і за якої умови Пенсіонерам видаватимуть безкоштовні ліки: хто та як може отримати
Показати ще

КП «Попаснянський районний водоканал» (користування підземними водами) – збитки 4,5 млн грн.

Окрім того, 5,5 млн грн збитків розраховано інспекторами за факт незаконного вилову водних біоресурсів без дозвільних документів у Вуглегорському водосховищі в районі с. Новолуганське Бахмутського району. Матеріали направлено до Бахмутського відділу поліції ГУНП в Донецькій області.