90% енергоблоків державної компанії «Центренерго» не працюють через брак вугілля, повідомив директор енергетичних програм «Центру Разукова» Володимир Омельченко, пише Главком.

«Компанія «Центренерго» вона практично працює з пустими складами і 90% його блоків не працює. На жаль, на сьогодні треба констатувати, що державні компанії – саме в них проблема, тому що вони працюють на порядок гірше, ніж приватні компанії. І в них менше запасів і більше простоїв», – заявив експерт в ефірі телеканалу «Україна24».

Саме провал в роботі державних компаній, за словами експерта, став причиною аварійної допомоги з енергосистеми Білорусі 2 листопада.

Нагадаємо, 2 листопада «Укренерго» визнало неможливість балансувати енергосистему без допомоги Білорусі.

«Укренерго» запросило аварійну допомогу з Білорусі.

Популярні новини зараз
Путін може завдати ядерного удару: розвідка звітувала про можливі цілі Індія і Китай поставили путіну ультиматум щодо України: "Він це інтерпретував по-своєму" Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Причиною стала майже повна зупинка державних ТЕС, зниження виробництва відновлюваними джерелами енергії та дефіцит потужності приватних ТЕС.