Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це сказав намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павел, коментуючи загоряння, яке сталося сьогодні у 68-му корпусі Києво-Печерської лаври.

«Невідомо яким чином, за нез'ясованими поки обставинами, сьогодні у нашій обителі спалахнула витяжка у приміщенні, де писалися ікони. Слава Богу, з того, що знаходиться всередині, нічого не постраждало, крім згорілої витяжки. Ми дуже вдячні нашим службам з надзвичайних ситуацій та поліції за швидке прибуття та оперативну роботу з ліквідації вогню», - сказав митрополит Павел.

Також владика повідомив, що під час пожежі постраждали двоє людей.

«Один із них - насельник монастиря інок Соломон, який хотів зняти віконні ґрати, але зірвався, знепритомнівши. Його швидка допомога одразу відвезла до лікарні. Хай допоможе постраждалим Господь руками медичних працівників, про яких ми щодня молимося за богослужінням», - сказав намісник Києво-Печерської лаври.

Митрополит Павел зазначив, що ікони, які знаходились у майстерні, вціліли і лише вкрилися легкою кіптявою, та попросив молитов за обитель.

Популярні новини зараз
Які продукти слід викреслити зі списку покупок: ціни на ці товари зростуть найбільше Потяг зніс поліцейську машину з дівчиною в кайданах на задньому сидінні: копи залишили тачку на рейках Смачна домашня настоянка з калини на спирті: найшвидший рецепт корисного напою Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

пожежа у Лаврі
пожежа у Лаврі

«Дуже вдячні тим, хто щиро переживає за нашу спільну святиню. Прошу у всіх молитов, щоб Господь і далі зберігав нашу обитель і допомагав нам за всіх обставин. Просимо Його милостей, і нехай Він дарує нам усім добре здоров'я і спасіння!», - звернувся владика.

Як повідомили ДСНС, сьогодні на території Києво-Печерської лаври у 68-му корпусі о 13.45 почалася пожежа. О 14.45 пожежу було ліквідовано. У гасінні пожежі брали участь 55 рятувальників та 13 одиниць техніки.