Про це заявила політолог Світлана Кушнір.

«52% наших громадян вважають, що проблема високих тарифів – це проблема, яку мала би вирішувати центральна влада. 39% українських громадян саме за цим рейтингом говорять, що вони бачать у діях влади непрофесійність, недолугість і те, що призводить до зубожіння», - зазначила Кушнір.

За її словами, якщо зараз влада ухвалить рішення підняти в кілька разів тариф на розподіл газу, як того вимагають облгази, це призведе до зростання сум в платіжках за комунальні послуги, що викличе обурення населення та падіння політичних рейтингів влади.

«Після перших платіжок, а окрім того, у нас є ситуація стосовно розподілу газу, що це теж може додатися і це буде ще одним обтяжуючим елементом для наших гаманців. Тому, я думаю, що і рейтинги можуть посунутися», - наголосила Кушнір.

Вона також нагадала, що партія влади останнім часом стабільно втрачає підтримку українців, тож чергове розчарування серед населення підвищенням тарифів на комунальні послуги може стати для «Слуги народу» фатальним.

Популярні новини зараз
Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети Олена-Крістіна Лебідь зустрілася з рідною мамою, яка була в окупації 7 місяців: "Ніхто не постраждав" У росії відправили на війну сліпого на одне око 59-річного хірурга з онкологією: у військкоматі визнали придатним Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро
Показати ще

«Ми вже переконалися за 2,5 роки після обрання партії, яка вже на 30% втратила електоральні уподобання від того, що було. Було 44%, а зараз 15%», - зазначила Кушнір.

Нагадаємо, нещодавно низка облгазів, які належать олігарху Дмитру Фірташу, подала проекти розрахунків тарифів на розподіл природного газу у 2022 році, якими передбачається їх підвищення від 61% до 443%, пояснюючи це різким зростанням ринкової ціни природного газу.

Водночас в Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг зазначили, що обґрунтованість таких проектів буде ретельно перевірена, адже регулятор затверджує не бажані тарифи і наміри окремих компаній, а виключно економічно-обґрунтовані тарифи.