Про це заявив заступник Голови Профспілки працівників вугільної промисловості України Андрій Зімін, коментуючи намір УЗ черговий раз підвищити тарифи на перевезення вантажів 1-го класу залізницею.

"Збільшення залізничного тарифу негативно, та просто згубно позначиться на вугільних підприємствах, які і так ледве-ледве зводять кінці з кінцями», - сказав Зімін.

За його словами, вугільній галузі потрібна підтримка з боку держави, а не підвищення тарифів на перевезення Державною компанією, яка займає монопольне становище на ринку перевезень. Адже зростання тарифів на перевезення вугілля ще більше поглибить кризу в галузі.

"Якщо країні потрібне вугілля-то, безумовно, без допомоги держави вугільники не обійдуться", - підкреслив Зімін.

Раніше гендиректор Федерації роботодавців і транспорту України Володимир Гусак заявив, що» Укрзалізниця " використовує своє монопольне становище, щоб підвищувати тарифи на перевезення, хоча якість її послуг постійно погіршується, а в останні місяці ситуація стала критичною.

Популярні новини зараз
Головні помилки ексміністра Шкарлета українською мовою - говорив суржиком і "не соромився" Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Воїн ЗСУ став відомим на весь TikTok, готуючи солдатам смачніше, ніж мати вдома: можна не переживати В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково"
Показати ще

У той же час екс-міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що влада повинна вирішити проблему відсутності професійного менеджменту в «Укрзалізниці» і подолати там корупцію, а не знову підвищувати тарифи на вантажні перевезення.