Про це заявила політолог Ганна Малкіна.

«Всі нинішні проблеми – відсутність кисню в лікарнях, відтермінування початку опалювального сезону, незрозуміла туманна перспектива з опаленням взимку, - вже продемонстровали вплив на рейтинги. Останні соціологічні опитування показують зниження в тому числі президентського персонального рейтингу», – розповіла Малкіна

За її словами, українці оцінюють владу, виходячи з того, наскільки змінився їх власний добробут, і зростання вартості комунальних послуг, може обвалити рейтинг президента та його команди.

«Люди насправді оцінюють дії влади дуже приземленими речами. Вони їх оцінюють на основі власного добробуту і на основі свого рівня життя, який вони мають. А сьогодні, звісно, що в умовах ще й карантинних обмежень, в умовах падіння економіки, в умовах купи різних проблем рівень життя людей не просто знижається поступово, а він катастрофічно падає», - пояснила Малкіна.

Раніше директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко заявив, що Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, має розібратися з ініціативами облгазів підвищити в кілька разів тариф на розподіл газу і не допустити його зростання.

Популярні новини зараз
У росії відправили на війну сліпого на одне око 59-річного хірурга з онкологією: у військкоматі визнали придатним Головне за 25 вересня: Полякова взяла соцвиплати, українці залишаться без субсидій, а окупанти мчать воювати без штанів Хто отримає збільшені пенсії з 1 жовтня: названо конкретні суми та категорії осіб Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

Нагадаємо, нещодавно низка облгазів, які належать олігарху Дмитру Фірташу, подала проекти розрахунків тарифів на розподіл природного газу у 2022 році, якими передбачається їх підвищення від 61% до 443%, пояснюючи це різким зростанням ринкової ціни природного газу.