Як повідомляє Центр інформації УПЦ чудове цвітіння ченці обителі зафіксували тиждень тому.

У березні цього року ченці поставили біля кіота нові гілочки білих лілій - після того, як грабіжники викрали всі дорогоцінні прикраси, які віруючі залишили біля ікони Богородиці на знак подяки за зцілення.

Появу свіжих квітів на сухих гілках обителі зафіксували тиждень тому.

Як зазначив настоятель Ракошинського монастиря архімандрит Митрофан (Шимон), «Божа Мати прославила себе у цвітінні сухої гілочки, показала перебування благодаті Божої, що все неможливе може бути можливим».

Популярні новини зараз
Ціна на улюблений напій оновилася, скільки коштує кава в супермаркетах України Путіна назвали справжнім агентом ЦРУ: робить все для розвалу Росії Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення
Показати ще

Автори сюжету розповіли, що шановану у Свято-Покровському монастирі Нанківську ікону Богородиці близько 1926 року написав архімандрит Андрій (Коломацький), який заснував нинішній монастирський храм Покрови Богородиці. 1998 року ікона сльозоточила, що добре видно і зараз.