Інвестиції з підготовки мережі Київської області до опалювального сезону з початку року склали майже 36 млн грн.

В ДТЕК Київські регіональні електромережі повідомляють, що відремонтували майже 3500 км ліній електропередач 0,4-110 кВ, 27 підстанцій 35-110 кВ та 1190 трансформаторних підстанцій нижчої напруги. В компанії кажуть, що це дозволить знизити аварійність та забезпечити стабільність електропостачання клієнтів компанії взимку.

«ДТЕК прагне стати еталоном клієнтоорієнтованості. Ми планово обслуговуємо 50 000 кілометрів ліній електропередач та 11 800 підстанцій у Київські області для того, щоби у клієнтів компанії завжди було світло», - зазначив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

Також компанія звітує про розчистку 3200 км зелених насаджень навколо ліній електропередач для того, щоб під час негоди дерева що падають не пошкодили лінії та енергетичне обладнання.

Крім того встановлення 160 реклоузерів. Ці пристрої зможуть самостійно відновлювати електропостачання клієнтам компанії у разі незначних аварійних ситуацій, перемикати пошкоджені ділянки, а також повідомляти диспетчерам координати аварії.

Популярні новини зараз
В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Екстрасенс Гордєєв розкрив диявольський план путіна - пробудити антихриста: "Отримати зірочку від Люцифера" 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину
Показати ще

Нагадаємо, що ДТЕК Київські електромережі, ДТЕК Одеські електромережі, ДТЕК Дніпровські електромережі та ДТЕК Донецькі електромережі також відзвітували про повну готовність до осінньо-зимового періоду.