Україна достроково припинила активацію аварійної допомоги електроенергії із Словаччини завдяки оперативному виведенню з ремонту блоку №2 Бурштинської ТЕС.

Про це йдеться на сторінці станції в мережі Facebook.

Блок був виведений на необхідну потужність в 100 МВт протягом 2-х годин.

«На даний час Бурштинська ТЕС продовжує нести навантаження 944 МВт. В роботі енергоблоки №2,5,6,7,8 та 10», - зазначили на підприємстві.

Популярні новини зараз
Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК
Показати ще

Нагадаємо, сьогодні НЕК «Укренерго» повідомило, що активувало аварійну допомогу зі Словаччини для уникнення відключення споживачів «острова Бурштинської ТЕС». Причиною цього там назвали відключення блоків №4 та 9 Бурштинської ТЕС.

На Бурштинській ТЕС повідомили, що для компенсації тимчасово недоступних потужностей відразу запустили в роботу блок №6, який знаходився в резерві. На підприємстві зазначили, що через складну ситуацію на енергоринку, пов’язану з низькими тарифами до липня цього року та невирішеними боргами, забезпечити стабільну роботу станції з підвищеним навантаженням дуже складно. Тому періодично на Бурштинській ТЕС трапляються відключення блоків. Проте, станція робить все можливе, щоб компенсувати втрати, запевнили на ТЕС.

«За останній рік суттєво зросла потреба в електроенергії станції, разом з тим зросло і навантаження на енергоблоки. У січні – жовтні цього року відпуск електроенергії Бурштинської ТЕС зріс до 5,8 млрд кВт-год, що на 34% більше, ніж за аналогічний період минулого року. ТЕС забезпечила потреби Бурштинського енергоострову в електроенергії, при цьому майже в два рази зросла підтримка станцією стабільності енергосистеми України. Протягом останнього часу на Бурштинській ТЕС працювало 10 блоків, раніше – в середньому 7», - пояснили на ТЕС.